tk91

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas ventilaatoriga bangalod on piisavalt jahedad, just öösel magamiseks eelkõige ?

Jokker:
Kas sa mäletad muidu selle majutusasutuse nime ?

punkel:
Võrreldes 2013. aastaga on vist hinnad märgatavalt tõusnud ? Samuti euro võrreldes bahtiga langenud, nüüd vist enam nii odavalt läbi ei aja ?

Jap, Lanta majutusega ise ka kimpus hetkel, seega kõik kes Lantal käinud soovitage palun majutust ! Tänud ette ;)
Jap ka meie kuupäevadeks Andalay hotell välja müüdud :(
Seega tundub, et Lanta majutuse peaks kindlasti ette bronnima sest võib juhtuda, et koha peale ei saa lihtsalt soovitud hinnaga majutust ?

peterino:
Elamine on samuti võetud risk. Pole mõtet Hurgadasse reisivale inimesele tekitada lisapingeid, kui sinna resimine nii ohtlik oleks, kas siis reisifirmad teeks sinna reise ? Või kas siis VM ainult EI SOOVITAKS sinna reisida, siis pigem juba keelustaks reisimise sinna.
Kindlustuse kohta nii palju, et see ei kata tõenäoliselt su reisi, kui peaks ära jääma, seoses julgeolekuga riigis vms näol ei korvata reisi kindlustuse poolt võimalik, et sel juhul korvavad reisibürood ära jääva reisi.

Lilleke:
Palju 1500-st lennupiletid on ?

Kõikidele targutajatele, väitega, et mu ema tuli eile Hurgadast tagasi mõtlesin ma pigem seda, et tema ei täheldanud küll, et midagi ohtliku oleks või toimuks jne. Samuti ära lase enda reisi ära rikkuda mingite spekulatsioonide ja teiste kõhkluste pärast. See, et VM ei soovia Egiptusesse reisida pole midagi uut, see juba aastaid nii olnud, aga ikka inimesed käivad ja tulevad tagasi. Suurem tõenäosus on tänaval auto alla jääda kui lennukiõnnetusse sattuda. I rest my case !

Mul ema just eile tuli Hurgadast tagasi, pole seal midagi hullu

Okei, kursi suhtes sain ise vastuse :P

Martin73
Tead sa mis kurss euro suhtes hetkel Phuketil on ?

lillekke
jap, olen ise ka silma peal hoidnud booking.com ja agodal, phi phil kõige kallim majutus, aga kui mu arvestused paika peavad peaksime ilusti saama 15 ööd veedetud eelarve siseselt s.o ca. 225 eurot inimese kohta. Tavidis plaan vahetada ca 60 euri kahe peale esimese öö jaoks ja siis juba Phuketis ülejäänud. Siit ka küsimus, kas mõtekam pangaautomaadist välja võtta või siiski eurod bahtideks koha peal sulas ?

750 eurot oleme mõelnud koos majutusega

Tänud vastuse eest poegkaru
Phi phi-l tahaks küll kauem vb olla, kuid sealne majutus suht kallis, seega pikendaks pigem Lantal olekut. Phuketisse tahaks kindlasti nädalavahetuse turu jaoks tagasi jõuda.
Aga eelarve, 750 euri näkku, on reaalne ? Sooviks ilmseid mõningaid laevareise saartele võtta (Phi Phi Leh, Railay jne).

Suured tänud vastajatele!!:)))Infi tuli palju ja erinevat aga sain korrapealt poole targemaks,jess!!!:)Osaliselt pani muretsema ja osaliselt rahustas nagu elus ikka nii kuidas veab nii ka läheb!! Õnneks on tõesti nii et Tln-wars-kairo maandub 3ndasse ja kairo-sharm läheb samuti 3ndast niiet siis jääb nende shuffle bussidega seiklemine õnneks ära nagu ma aru saan!!! Kairo-Sharm pilet on minulgi juba ostetud ja lendude saabumise ja väljumise ajad on just täpselt samad nagu marisanderil! Olin muidugi ise loll...oleks võinud ju pileti osta kl 8:00 lennule aga nüüd tuleb riskida!!:( Loodan et siis ikka õnnestub selle aja sisse ära mahtuda...kuigi jah on vaja ju veel enne viisa osta passikontroll läbida kohver kätte saada ja järgmisele reisile ennast registreerida... Kas viisa peab ostma ikkagi Kairo lennujaamast (ja kas seda saab siis teha sealtsamast 3ndast dermikast) kuna mul on vaja Kairos pagas ka kätte saada sest Kairo-sharm pilet on ostetud eraldi ja vähemalt Sharmis on nii et enne pagasini ei pääsegi kui passi ja viisakontroll läbitud(Tlns samuti)...muidu võiks ju Sharmist ainult Siinai templi hankida ja olekski ok...aga minu variandi puhul tuleb ikka vist viisa osta ja Kairost...saan ma õigesti aru??
Tänud Trixibellile Varssavis aja mõistlikuma veetmise kohta...ehk on tõesti mõtekas kasvõi šopata kui lennukas passida...kuigi esimest korda...;)!!! Äkki oskad sa selle viisa kohta ka öelda kuna oled palju seda vahet sõitnud..nagu ma aru saan...kadestan kohe...oleks omal ka juba rohkem kogemusi ei peaks üle mõtlema;)!!!!

Tänx Trixibell! :)
Kas keegi lendab 19.juulil Tallinnast Warssavi kaudu Kairosse ja sealt edasi Sharmi? Lähen esimest korda liinireisiga ja üksi, et äkki oleks tore seda reisi koos ette võtta.Varssavis ilmatuma pikkk ooteaeg ka - 7 tundi ja koos oleks muidu kah kindlam tunne! aitähh vastajatele!!!

Kui palju võiks maksta korteri üürimine nüüd juulis üheks nädalaks Sharmis. Selline 1 tuba ja pesemisvõimalus? Tänulik iga vihje eest!

Tervist! Kas kellegil oleks värskemat infot selle kohta kui palju maksab Kairost Sharmi lennupilet ja mis hinnaga otse lennujaamast ostes saaks ja kas neid sedasi on ikka lahkelt saada(tean et lennuliiklus seda vahet on küll suht tihe)? Ja neile kes on enne eestist Kairosse lennanud ja sealt kohe edasi Sharmi et kas 2tundi Kairo lennujaamas on piisav aeg selleks et ühelt lennukilt teisele (Sharmi) lennukile jõuda(juhul kui pilet on olemas)....oletan et Kairo lennukas on hiiglama suur ja lihtne ära eksida? Ootan igasugust infot kogemustega reisijatelt!! Aitähh!