Helbeke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väikene My, ega sa ei mäleta, mis kohas te Riminis ööbisite, või oli see jooksvalt kohapealt leitud kämping?

Kapa, väga lahe reisikirjeldus :)

Tänan kõiki heade soovituste eest. Leidsin jälle aega reisiplaanidesse süveneda. Oleme nüüd enda jaoks enamvähem reisiplaani paika pannud. Ööbimised on veel lahtised. Broneerida ei plaani(või peaks?) aga tahaks vaadata mõned variandid siiski valmis. põhiliselt siis otsiks kämpingute variante, et hinnad ei ületaks väga 50 euri/öö (kahele). Kui lihtne on kohapeal ööbimiskohtade leidmine?

Selline siis oleks meie reisiplaan:
09.09 hilisõhtul jõuame Bergamosse. Broneeritud on ka rendiauto. Ööbimist bronninud ei ole. Olen mõned ööbimiskohad küll valmis vaadanud aga tegelikult tahaks esimese öö kuskil autos mööda saata. Oleks see reaalne, kui näiteks linnast veidi välja sõita?
10.09 seikleks Garda järve ääres, külastaks Dezenzano linnakest ja kui jääb aega, siis ka Veronat. Ööbimine on jällegi lahtine.
11.09 oleme plaaninud Veneetsia jaoks. Tahaks auto jätta Fusina külla ja sealt laevakesega Veneetsiasse edasi minna. Kas keegi teab, kui tihedalt see laevaliiklus seal on? Kus kohast pileteid saab ja kui palju need umbes maksta võivad? või teab keegi kust võiksin sellist infot leida?
Ööbimise koha pealt vaatasin valmis Fusina kämpingu, kuid jällegi ei bronni. Septembris vast vabu kohti ikka on, või?
12.09 Võtaks suuna allapoole. Käiks Ravennas ja San Marinos. Ei kujuta üldse hetkel ette, kuhu õhtul ööbima jääda. väga tore oleks, kui keegi teab miskit soovitada.
13.09 teekond San Marino kandist Pisa suunas. Kuhu sisse põikame, vaatame jooksvalt tee peal, kuid panime omale piiriks San Marino ja Pisa, et sellest joonest allapoole liikuda väga ei tahaks (ilmselt ajaliselt lihtsalt ei jõua). Toscana põhjalikum avastamine jääb mõneks järgmiseks korraks :) Siiski tekitab minus huvi Volterra linn. Kes seal käinud, kuidas iseloomustate? Ööbida tahaks võimalikult Pisa lähistel. Jällegi soovitused teretulnud.
14.09 esimese poole päevast plaaniks Pisa linna jaoks ning edasi võtaks suuna mööda rannikut üles poole. Ööbimine?
15.09 Cinque terre piirkond. Rohkem hetkel ei olegi plaani võtnud. Kui kohapeal tundub, et aega ja energiat ja tahtmist veel jätkub, eks siis saab mööda Liguuria rannikut veel seigelda. Aga arvan, et viimased veidi rahulikumad päevad olekski õige lõpp meie reisile :)
16.09 tagasi Bergamosse, rendiauto tagastus ning 16.00 peame juba lennujaamas olema.Loodan, et kõik läheb ka kenasti plaanipäraselt :)

Auto sai lõpuks läbi Advantage bronnitud. Kui kellelgi on nendega kogemusi, siis võib neid jagada. Mulle natukene jäid kohati mõned punktid segaseks, ntx see omavastutuse määr. Aga loodan kohapeal selgust saada ja hoian pöidlaid, et ei järgneks ebameeldivaid üllatusi, hinnalisasid jne.

Jään veelkord häid soovitusi ootama :)
Kõike kaunist