happydreamer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

tere! vaatan et kellegil plaanis minna batumise! kui tahate oma aega ja raha kokku hoida ja just nimelt aega siis vytke yhenust mu sybraga, tal on batumi keskusest 15 km magedes ecokamp https://www.facebook.com/campingLaBelleVerteGeorgia/ . iliusamat loojangut ja tõusu te vaevalt kuskil veel näete! omanik on artur räägib vene keelt ka +inglise jpm. ytelge et martini poolt. suhelge! vyib bussiga teile tbilisi lennukasse vastu tulla siis veel kuhu ise tahate syita. ja veel lihaarmastajad las ta viib batumi lennuka kyrval olevasse lambalihast sashlyki kohta tyrgi piiri poole rekka meeste koht! om! ta on vaga hea profisonaalne giid gruusias kellel on igal pool tuttavd ees! ajaga käib ju õige mees nagu rahaga ümber!

aliexpress.com kui tahad raha kokku hoida, profi kotti sealt on raske leida aga nii turistiklassi kuni 120 euri on väga ok valik poest ostes ostad alati 150 % kallimalt

aliexpress.com osta sealt, kyik tootjad ymblevad hiinas, miks maksta liigkasuvytjake osta 4 seasoni proff, telk 140 euroga kolmas aasta käin sellega ja rahul sama klassi telk maksaks poes 600 euri)).