merle180

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

6 meeldimist
11 postitust
45 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kaua teil plaanis Krabil olla? Seal üle 2 päeva pole mõtet olla, mõtlen just Aonangis. Mina soovitaks pigem Phi-Phile minna Krabi asemel.

Mis firmast soovitataks rentida, kuidas seal sõidukultuur ja kuritegevus on? Avis pakkus ulme hinda 11 päeva ja üle 900. Auto siis suur, 8 kohaline.

Tõstatan teemat.

Soov oleks rentida autot jaanuari lõpp-veebruar 4 päevaks auto Miamis 8-le inimesele. Otsingud on hetkel näidanud tulemusi kas 7-le või siis juba suurt bussi 12-le inimesele. Kas äkki oleks mõistlikum rentida 2 autot hoopis? Kellel kogemusi rentimisega suuremale seltskonnale. Muidugi peaks kohvrid ka mahtuma autosse.

Meil ka minek Mehhikosse veeburari alguses aga ilma lasteta, täiskasvanute pundiga. Samuti vaatame majutust Playa del Carmenis mis hea selline natuke suurem keskel olev koht kust hea igale poole trippe teha.

Kui minek alles kevadel siis ma ei kiirustaks piletite ostmisega ja jääks pakkumisi ootama. Usa-sse koguaeg häid pakkumisi, mina arvan et ok hind Tallinnast oleks 350euro kanti.

Vaatasime ise ka kruiise, sellise hinnaga ma küll ei leidnud. Nägu maksab kuskil 400-500 kanti 3-4 päevastel kruiisidel.

Tõstataks teemat! Kas on reaalne Miamist Cancuni lennata kui ümberistumise vahe on 2h? Piletid ostetud eraldi. Kui peaks lennukist maha jääma siis kas lennufirma võimaldab meile uued piletid ja majutuse kui on kindlustus olemas?

Palun infot Kuuba kohta natuke rohkem. Oleme kuulnud et pidi räpane maa olema?

Kuubalt oleks ka hea minna Mehhikosse. Lugesin et Tulum pidi ilus olema ja Cozumeli saar. Kas keegi on käinud nii Dominikaanis kui ka Mehhikos, kumba soovitaks?

Oleme ka Dominikaani peale mõelnud. Hetkel vist allapoole väiksematele saartele ei hakkagi minema. Mõttes kõlgub nii Kuubale kui ka Dominikaani minna. Tõmbab Kuuba oma ägedate vanalinnadega ja Dominikaanis oleks villapuhkus. Olen kuulnud Dominikaani kohta et pole 100% turvaline. Kui ''hull''seis seal siis turistidel on? Mis piirkonda soovitaks majutust vaadata?

Me vaatame ka Kuubat aga tundub et sinna lend kallis. Tahaks sealt edasi minna mitte Miamisse tagasi aga see nats vist raskendatud. Ei suutnud ka leida laevatrippi et ala Key Westist Kuubale minna. Äkki oskab keegi aidata?

Tais ei kindlustata rollereid üleüldse kuna neid on nii palju. Seda rääkis meile juba eelmine aasta rendikoha omanik. Kõik vead mis sinu kasutusajal juhtuvad tuleb ise kinni maksta. Me ise hetkel Phuketil ja täna tehti kontrolli Patongi-Kamala vahelisel teel. Kontrolliti ainult välismaalasi ja mitte lube ega alkoholijoovet vaid kas narkootikume pole. Lisaks kuulsime Phuketil resideeruvalt soomlaselt et eelmine aasta jäid tema 2 sõpra 0,6 joobega vahele rolleriga sõites. Üks võttis taskust 8000 bahti ja lasti minema, teine polnud nõus maksma. Viidi jaoskonda kus hoiti öö kinni ja väljudes sai 20 000 bahti trehvi ja teatati ka Soome politseile ja Soomes võeti temalt load ka veel lisaks ära. Kohalikke politsei ei tüüta, neile kõik lubatud. Aga turistid peavad alt hoidma.

Tõstataksin teemat. Kus hetkel on mõistlik shoppama minna. Sooviks margikaupa ja ka turukaupa. Kas on nii et Bangkokis tunduvalt soodsam ostelda kui Phuketis?

Gressi, kas hotelli sisustus vana ei tundunud? Pilte vaadates just toad tunduvad sellised. 38-ndal korrusel tavatoad eks?

Me oleme Bangkokis 2 päeva ja 2 ööd. Hetkel Grand President Bangkok. Algul vaatasin ka Prince Palace-t ka aga tundus kehvem kui Grand President. Nüüd Baiyoket vaadates sooviks just kõrguse poolest sinna minna aga kui tripadvisorist tubasid vaadata siis hakkan kahtlema. Ega keegi hiljaaegu pole käinud seal? Me vaatasime kõige kõrgemal space zone sviite.

Kõige soodsama hinna saab vast hotelli enda kodulehelt. Aga kardangi et äkki võin pettuda selles hotellis. Lebua jääb kahjuks meile kalliks. No mu mehel poleks midagi Lebua vastu aga kuna meil 5-liikmeline seltskond siis peame ka teistega arvestama ja nemad kahjuks pole nõus sellist summat välja käima.

Minu sõbranna abiellus see aasta juuli alguses ja neil vedas nii et pulmapäev oli Eesti selle aasta soojem päev ja järgmisest päevast läks külmaks ära. Reis oli neil Maldiividele. Ma ka ise eelistaks minna nii kaugele pigem siis kui meil talv. Suvel soovitaks ikka Lõuna-Euroopat. Siin ka ilusaid kohti.

Meie lähme seekord käsipagasiga ainult. Kuna riided ikka suht odavad, siis enamus asju ostamegi kohapealt. Kaasa ainult nii bikiinid ja pesu ja paar riideeset. Minumeelest seal sellist kindlat asja polegi mida kaasa osta, eks meeneid vaja nii mõnelegi tuua aga neid seal igalpool suures valikus. Ah jaa, mul mees eelmine kord lasi endale triiksärgid teha, tehakse paari päevaga valmis ja tunduvalt soodsam kui siin enda mõõdusärk teha. Plaanib vist seekord ka paar tk tellida.

Tõstataks teemat. Otsime Bangkoki hotelli kesklinna kõikide kohtade keskpunkti. Hetkel oleme vaadanud Baiyoke Sky hotelli aga see tundub piltidel 100% ilusam kui tripadvisorist vaadates tegelikult. Kas keegi oskaks soovitada mõnda head hotelli, mis ei maksa hüüratuid summasid. Hind võiks jääda 150€ 2 öö kohta.

Meil eelmine aasta oli sama marsruut aga 19 päeva kokku. Nüüd oleme 2 nädala pärast uuesti minemas ja vahele jätame Koh Lanta ja Phi-phil oleme 2 öö asemel 3 ööd. Seekord lähme läbi Bangkoki et tagasitulles 2 ööd seal veeta ja viimased shopingud ka. Kuuldavasti seal just tunduvalt soodsam kui turismipiirkondades. Meil eelmine kord läks kohapealkokku 1000€ nägu ja pool majutusest oli eelnevalt makstud. Majutus oli 500€ per inimene tänu sellele et meil oli 8 liikmeline seltskond ja esimene majutus Phuketil olime Katas privaatvillas mis maksis pool meie majutust. Villas olime 5 päeva. Kulutustega kokku ei hoidnud. Laevapiletid ostsime ette ära Jensi käest Paradiisisaarelt. Seda ka teeme seekord. Ausalt mulle meeldib kui mul ette teada kuhu lähme ja sellised vajalikud asjad nagu laevapiletid ja hotellid ette bronnitud. Kes see viitsib reisi ajal hakata muretsema hotellide jne eest. Kuna meil eelmine aasta oli ka kokku 4 laevasõittu, siis tegelt ausalt see võtab oma hea aja ja nn päevi läheb korralikult raisku.

Meil kanti 2 päeva tagasi rahad 100% täpsusegs tagasi. Tuli ka mailid nii 0€ kui ka kuskil 300€ arvete kohta. Edimene tagasimakse kohta, teine kui soov oleks piletid alles jätta.

Mulle saadeti ka Flugladenist täna kiri. Ise olen Budgetairi mitu korda kirjutanud aga tulutult. No hea seegi et hakkasid ise ühendust võtma. 5-10 päeva pole õnneks pikk aeg ka ülekande jaoks.

Meie ei suutnud leida Budgetairi telefoninumbrit. Seega nüüd kirjutasime neile, huvitav kui kaua nüüd peaks ootama et vastatakse. Flugladen tundub et ei vastagi.