trip-krainetrip-ukraine-dark

Mann380

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

3 meeldimist
4 postitust
20 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!

Küsiks, et aprillis ära jäänud lendudel saab ka veel chargebakki vormistada?

Meie Singapuris, kas keegi veel?

Nagu ma õigesti aru saan, siis Sin A teeb ckeck in lõpuni välja https://www.singaporeair.com/en_UK/sg/travel-info/check-in/checkin-partners/ ... siis peaks ilusti jõudma ja T2 ja T3 jõuab ilusti ka jala T 1. See on muidugi siis, kui kõik laabub:9

Snoopil täitsa õigus, sellest ka hinnavahe mul. Väga raske on nende hotellide vahel valida.

Pöördusin Estraveli poole tema pakkus mulle 100 eurot kallimat piletit, kui ise sain otse kodulehelt. Kas tõesti nende juurdehindlus on nii suur? Äkki keegi ikka oskab Matrixi kohta anda infot, kes on sellega rohkem kursis, miks see nii on ja kuidas ma saaksin ligikaudse hinnaga.

Skyscanneriga tuli PRG edasi-tagasi 177 eurot ja kellaajaliselt on ka mitu valiku võimalust.

Me ootame selle esimese jaanuari ära, eks siis saab edasi mõelda. Parimat

Tänan, kui ma kasutan seda Matrixi linki, siis on sellel kuupäeval 12.03-23.03 lend 540 eurot, kui Turkishi kodulehte siis 803 eurot. Millest tuleb selline vahe ja kuidas ma saaks Matrixi hinnaga osta piletit? Ette tänades

Tere!

Meil on plaanis minna 2014 aasta märtsis. Leidsin sellise hinnaga lennupileti, kuidas kommenteerite. Riia-Istanbul-Male 770 eurot Turkish Airlines.

Ette tänades Mannike

Jah tõesti, kuis poleks lapsi, vankreid, sadu kotte, siis poleks see Singapuri-Malaisia piiriületus nii hull olnud:) Kuid ma arvan, et kui oleks ainult kahekesi, siis meie ei oleks viitsinud aega raisata sellisele piiriületusele. Aga nu nii hull ta ka ei olnud, et eks igaüks tunneb, kuidas talle sobib:) Meie ööbisime kaks ööd JB ja sealt edasi lennukiga Penangile. Meie JB ööbimise mõte oli, et saaks lastega käija suurimas legolandis ja sõita soodsamalt lennukiga.

Ilma kohapealt, et Borneol näitas kogu aeg ca 12 päeva iga päev vihma, reaalselt sadas sellest 3 õhtut natuke.

Meie käisime ka Pangkori saarel ja meile täitsa meeldis seal, tõeline rannapuhkus. Keset saart on Tiger Rock, kuhu tasub sööma minna aga ettetellimisel.

Kunagi läheks kindlasti tagasi, sest palju jäi nägemata ja tegemata:)

Meil ei läinud kordagi sääsetõrjet vaja, sest sääski lihtsalt polnud. Ostke sealt kohapealt sääsetõrje, kui vajate seda. Kohapealt ostke ka päikesekaitsekreemi lapsele, seal oli neid kuni 100 faktoriga. Meie ostsime supermarketist sellise pisike ventilaatori, mis käis lapsevankri külg. Maksis 5 euri ja oligi mõeldud väikelastele. Alguses oli kuumusega harjumine raske aga me lihtsalt kuuma päikesega ei läinud välja või ei viibinud otsese päikese käes. Beebi oli pidevalt ainult mähkmetega ja ka ilma. Reisi lõpu poole harjusid meie kehad selle soojaga ja ei olnud mingit probleemi.

Mina soovitaks ühest sihtkohast teise liikuda, kas taksoga või siis ühistraspordiga.

Parimat:)

meie võtsime sularaha natuke kaasa aga suuremates asulates on ATM-d olemas, summa pluss 1%. Meie kasutasime seda varianti, ei kujutanud ette, et 5 nädala raha kaasas tassime. Kaardiga saab ka väga paljudes kohtades maksta. Penangi sööki ma ei oska küll taevani kiita, käies veel KL ja Pangkoril ning Borneol, siis viimases olid meie parimad söögid. Kõige parem toiduelamus oli Pangkoril Tiger Rocki majutuses, kus kohalik valmistas ainult ettetellimisel jõulu õhtusöögi. Meie armastame kooke ja neid osatakse kogu malaisias hästi teha. Toidumürgitust ei saanud mitte kusagil ja kõht ei andnud kellegil, isegi lastel, kordagi tunda, et toit oleks paha.

Minu meelest on Georg Town kordades puhtam kui New Delhi:)

Tere!

Oleme õnnelikult reisilt tagasi ja peab ütlema, et kodu on kõige armsam koht:)5 nädalat oli natuke liiga pikk aeg meie pere jaoks. Suurem poiss, 5. aastane, muretses juba, et kas ta sõprade nimesid mäletab ikka. Ise olime natuke erinevatest hotellidest väsinud (iga nädal uus koht ja majutus) ja natuke tüütu oli ka iga õhtu mõelda kuhu sööma minna. Muidugi ma nautisin seda, et ei pidanud terve kuu pliidi ääres seisma:) Lastega reisida oli tore, kõikjal lastakse sind ette ja muretsetakse laste pärast. Kui väiksem 1. aastane hakkaski väga nutma, siis oli kohe mitu tädi ja onu, kes püüdsid teda lõbustada. Kuna meie väike mees ei võõrastanud, siis oli ta pidevalt kohalike süles. Reisil olles ei tekkinud meil kordagi tunnet, et lapsed on ohus. Soovitan lastega küll reisida, nad harjuvad väga ruttu ja ei ole neil mingit stressi. Kui ongi raskem päev mõnel,endal või lapsel, siis saab vabalt võtta ja ei pea kuhugi minema. Me olime enamuses sellistes ööbimistest, kus sai olla rannas või siis basseini ääres. Autot me ei rentinud, kuna me ei kujutanud ette, et ma pean kahe lapsega tegelema sõidu ajal. Malaisias ei ole kohustuslik laste turvatoolid, seega nad olid kas süles või lahtiselt, suurem istus ise ka kõrval. Eelistasime taksot, mis oli väga mugav ja ka odav. Ühistransport on ka väga heal tasemel,sellega ka soovitan sõita.
Ilma kohta nii palju, et Borneol 13 päeva jooksul sadas vaid paar korda, enamus ajast oli päike... ei mingit paduvihma. Üks kord Penangil oli väga tugev sadu ja see oli meil ka ainuke kord reisil. Tagasi vaadates me ei oleks pidanud Borneole minema (kahjuks olid meil piletid ostetud), selle asemel oleks võinud külastada Melakat ja olla rohkem päevi Singaporis. Singapuris on tõesti palju teha ja see linn on ilus. Borneol ei ole võimalik või ütleme on raskendatud teatud tegevused lastega(sukeldumine, matkad). Selleks, et ilusaid postkaardi randu näha tuli minna väikestele saartele. Me plaanime sinna kunagi tagasi minna ja ilma lasteta või kui nad juba suuremad on. Borneol olid meie reisi kõige ilusamad rannad.

Kui te lähete, siis katsuge endale lennukis kohad juba kinni panna ja siis sinna, kuhu seinale saab lapse magama panna. Sinna minnes magas suurem poiss põrandal riiete ja fliiside sees, beebi oli süles. Tagasi tulles oli väike mees beebivoodis, kuhu ta vaevu mahtus aga nii oli mugavam ja rohkem ruumi kõigil.

Kui võimalus on, siis mitte ületada JB ja Singapuri piiri, väga tülikas, pigem maksta lennukipiletite pealt rohkem, kui see matk ette võtta.

Kokkuvõttes on siiani päike silme ees ja mõnus soe tunne kontides. Ma pean ka seda ütlema, et mujal hoolitakse ja hoolitsetakse laste eest rohkem, kui meil...vähemalt näidatakse seda välja. Kordagi ei olnud tunnet, et meid ei taheta siia, kuna meil on lapsed. Kindlasti teie beebit nunnutatakse kõvasti:), et lapse pärast ära üldse muretse. Poodides on kõik vajalik beebile olemas alates mähkmetest kuni beebitoiduni. Hea, kui saab veel rinnapiima, siis on sinul veel lihtsam. Reisida oli tore ja meie jäime oma reisiga väga rahule. Riideid ostsime ka reisil juurde, kuna ei jaksanud terve kuu varu kaasa võtta.

Ühtegi vaktsiini ei teinud me endale ega ka lastele, kuna selleks puudu vajadus.

Suurem poiss ütles eile, et emme millal me malaisiasse tagasi lähme:)

Ilusat puhkust kõigile

Ma vaatasin ka neid saari ja mõtlesime neid külastada aga kahjuks sellel ajal ei ole seal hooaega ning enamus majutusasutusi on suletud.

Me plaanime minna JBsse Singapurist taksoga. Ma nüüd teie kirjutisi lugedes ei teagi, kas saime hea hinna või mitte aga sellised on meie lendude lõplikud hinnad 2 täiskasvanule ja ühele 4. aastasele (täishind) ja ühele 1. aastasele (sülelaps) Airasiaga: JB-Penang 189,25 eur 15. dets, ostetud kuu aega enne väljalendu; KL-Kota Kinabalu 185 euri 2, jaanusat, ostetud kaks kuud enne; KK- JB 13. jaanuar 156 euri, ostetud kaks kuud enne. Lõplikule hinnale võib alati lisada 20%, siis saad teada tegeliku maksumuse. Me võtsime ka istekoha, üks koht oli vist 1,3 eurot.

Alguses mõtlesime minna bussiga Melakkasse ja sealt KL ning siis kuhugi saarele aga see mõte jäi katki. Mul tekkis hirm, et kuna lapsed tahavad liikuda ja asjatada, siis oleks ikka mõistlik liikuda ühest kohast teise kiiresti. Reisi juures on ikka arvestatud peamiselt laste soovide ja nende mugavusega. Muidugi saaks odavamalt ja samas ka aeglasemalt aga kas see jonn ja vingumine on selleks hea. Lennukiaegadega oli ka nii,et oleks saanud veel natuke odavamalt, kuid lend oleks olnud kas südaöösel või varahommikul.

Mul on selline raamat "MALAISIA REISIJUHT" http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/malaisia_reisijuht/29989

Kõike head

Lennupileteid otsisin nii, et võtsin kohaliku lennujaama koduka ja sealt leidsin, mis firmad ja kust kohast sõidavad. Kuid kokkuvõttes, sain mina kõige odavamad pakkumised ikkagi airasiga. Mina ei leidnud ühtegi head saiti, kus oleks olnud info kõikide kohalike lendude kohta...eks neid vist ikka ole, ma arvan. Hetkel on airasiaga soodukas, et soovitan ära osta praegu, hiljem soodsamalt ei saa kindlasti, kui saadki, siis see vahe on nii väike...kuid üks asi tehtud ja saad uurida järgmist asja. Head planeerimist.....algus on raske:-)

Suured tänud vastuste eest. Täpsustuseks meie taustast, et omal käel reisinud oleme natuke Indias, Mauritiusel, Ukrainas ja autoga Euroopas. Lastega oleme käinud Egituses, Soomes ja Rootsis, et natuke kogemust on, kuid kui aus olla, siis ma ise ka arvasin, et äkki liiga tige graafik.:-) Kuid lähtusin sellest, et igal pool oleme ühe nädala. Singapurist lähme taksoga JB, kus oleme paar päeva ja külastame ka legolandi. Seega JB lendame paari päeva pärast Penangile, kus oleme kaheksa päeva. Penangil arvatavasti lebotame rannas ja lihtsalt puhkame. Langkawile ei saanud hea hinnaga pileteid, kui oleks paar kuud varem ostnud, siis küll ja head majutust ka ei leidnud. Ma lihtsalt ei ole nõus ulmehinda majutuse eest ka maksma. Hetkel on majutuse öö hind jäänud 50 euro kanti. Kuid muidugi me lähtume ikkagi laste vajadustest eelkõige. Autorenti ka kaalusime, kuid otsustasime lennuki kasuks, kuna see kiirem ja saavad mõlemad lastega tegeleda kogu aeg. Penangilt plaanisime taksoga minna Lumutisse või siis auto rentida, seda vaatame koha pealt, kuidas teeme. See on hea info, et Ipohs pole lastega midagi teha, siis jätame selle vahele ja lähme otse Pangkorile. CHmõtlesime külastada KL viibimise ajal. Mis me Borneol teeme, ei teagi veel, hetkel olen bronninud kolm päeva ära majutust....eks vaatame, kuidas meil läheb eelnevalt. Ma tean jah, et sellel ajal on vihmaperiood aga me oleme plaaninud ikka minna, vähemalt on soe:-) kui ikka väga sajab, siis saab varem tagasi lennata, sest meil on ostetud pileteid, mille kuupäevi saab muuta. Suurem poiss on juba pabinas, et tahab juba minna. Loodame parimat, et kõik sujub ilma suuremate viperusteta:-)

Mul on olnud alati unistuseks külastada seda maad, miks, ei teagi:-)

Parimat

Mann

Tere!

Palun targemate nõu, ei suuda kuidagi ära otsustada kuhu alguses minna, kas nädalaks Langkawile või rentida nädalaks auto ja sõita Melakka-Ipoh-Cameron Highlands. Hetke reisiplaan näeb esmajoontes selline välj kokku ca 35 päeva. 13.-15. detsember Johor Bahrus majutus 2 ööd, kuid päevased tegevused Singapuris (legoland, filmistuudio, auto). ....ja nüüd peaks otsustama kuhu minna? Langkawile peaks lennukiga sõitma Singapurist, odavaim 300 euri üks ots, tagasi KL 150 euri.Kui auto rentida ja käia Melaka-Ipoh-CH, siis mulle kuidagi tundub, et tegevust jääb väheks 8 päevaks ja sellise marsruudi puhul ei saa kuidagi mööda KL-st, kus me niikuinii 5 päeva pärast veedame aega.
23.-29. detsembril on meil majutus Pangkori saarel. 29.-2.01.2013 Kuala Lumpur (kui minna Langkawile alguses, siis nüüd külastaks Ipoh ja CH) 2.-13. jaanuar Borneol. 13. jaanuar Singapor ja tagasi sõit 14. jaanuar.

Meiega koos reisivad ühe ja viie aastased lapsed.

Palun teie abi otsustamisel.

Ette tänades

Mann380

Af, mis autorendi firmast said sellise pakkumise?Kui võimalik, saada palun mulle infot. Ette tänades

Plaanime minna detsemebri keskel Singapuri, olen ööbimist vaadanud bookingust, agodast ja TA. Sisestades soovitud ööbimise 2 ööd 12-14. detsembrini, tuli pakkumisi väga palju. Ühes hotellis, mis välja vaatasime üks öö oli 130 euro. Siis sisestasin kuupäevadeks 1-3. september ja sain öö hinna ligi 60 euri odavamalt. Siit ka küsimus, et kas tasuks alles paar päeva enne reisi kinni panna. Kaasas on ka 1 ja 4 aastane laps. Või lastega ei tasuks nii riskida või on hetkel madalhooaeg ja detsembris juba kõrghooaja hinnad? Mis te arvate?

Ette tänades

Mannike

Meie pere on ka samal ajal seal. Täpne plaan pole veel paigas, kuid mõlgub selline, et jõulud olla Malaisias (Malacca,KL, ja siis 2 nädalaks Taisse, Krabile. Kuid mõtleme ka ainult see 5 nädalat Borneol olla. Kuna meil on ka kaasas ühe ja nelja aastane laps, siis mõtted veel lahtised.

Meie oleme kahevahel, kas soetada piletid detsembrist kuni jaanuarini keskpaigani või minna hoopis jaanuari alguses ja siis ka kuu aega umbes. Plaanis on minna kahe lapsega, kellest üks on aastane ja teine viiene. Edasi mõtlesime minna Malaisiasse, seal tundub olema parem lastega reisimiseks. Mis teie arvate?