priit642

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga kuidas on Balil kaubanduse osas fototehnikaga. kas sealt on võimalik ka normaalset varustust osta, eelkõige canoni tarbeks?

ise sõitsin taksoga bussijaam-lennujaam suunal, õhtusel ajal, täpset aega ei mäleta, kulus mingi pool tundi

Tervitus kaasmaalased. Küsimus selline, et oskab keegi ehk soovitada Balil odavaid aga viisakaid hotelle. luksus pole peamine, lihtsalt turvalisus ja üldine viisakas keskkond. Ning mida peaks kindlasti külastama/nägema/kogema seal? Plaanis kahenädalane puhkus, kuidagi vaja see sisustada :)

Merlin, samuti Ivar kirjutage meile mõlemale privasse,arutame asja, kõik on võimalik kui ideed klapivad, seltsis segasem :)
loomulikult ma ei saa Hannese eest rääkida aga ma arvan ta pole selle vastu kui esialgu vahetame mingid msni kontaktid või midagi, arutame koos mingi aeg asja kui kindlam juba, mõtted alguse kohta klapivad vaatame edasi :)
minu esialgne kontakt oleks:
priidusoot@hotmail.com

Esiteks tänan teid, et olete selle teemaga kaasa minejad olnud. Esialgu mõtlesin ei leidu inimesi, kes nii kaugele ette mõtleks reaalselt asja, aga vaid hea meel selle üle, et eksisin ses osas :) Ise konkreetselt oleksin mineja alates kuskilt oktoobri lõpust ja sealt edasi aga võimaluste ja ühistel kokkulepetel on ka muud ideed arutatavad ja miks mitte koos minna ja ühiselt asi ette võtta kui saame sobiva ja ühiste nägemustega seltskonna kokku. Siin arutelus uuetele tulijatele räägin endast, et olen esmakordne mineja kel ka sõber seal ees ja ehk ka mõned sealsed kontaktis siis olemas või kellelt nõu küsida kui vaja. Ise olen 29 aastane kutt, kes alati valmis leidma sellisele seiklusele mõnda asjaliku ja vahvat seikluskaaslast. Plaan omal minna veel work and holiday viisaga. Ilmselgelt mis minul konkreetselt jääb vanusepiirangult viimasele piirile. Esialgseks sihtkohaks olen kaalunud suuresti Perthy, aga on mõeldavad ka kõik muud võimalused ideede ja läbirääkimiste sobitamisel.

Hoiame sel teemal elu sees ja arutame asja ning kui tunnete et asjal on jumet, suhtleme juba privaatsemalt ja miks mitte ka millagi kokku saada ja asja arutada silmast silma :)
Seniks edu teile kõigile :)

Minu poolest miks mitte, hüva reisikaaslane on alati oodatud. On omal ka mingeid konkreetsemaid mõtteid ja ka plaane olemas asjast?

kas sul on idee olemas kuhu minna mis teha või lihtsalt lambist tahad minna?

hannes6un: tegelikult kui aus olla siis ega suuri reisimise kogemusi pole. kõik piirdub siin lähinaabrite tasemel, mida ma ei nimetakski just niiväga reisimiseks. töökogemust välismaal on niivähe et olen kunagi mingid aastad tagasi umbes poolteist-kaks aastat rootsis töödanud. see on ka kõik.

kolmassilm: Kahju muidugi, et selliseid lahtiseid otsi su elus ja toimetamistes praegu ja ehk nad ikka saavad selleks ajaks korda siis, küll iga asi laheneb. Ütled, et sinujaoks tuleks reis kindlasti minimaalse eelarve ja lootuses kohe tööd leida. see ongi laias laastus ju tegelikult reaalsuses nii. Vaevalt keegi sinna niiväga just rikastumis ideega läheks. või jah, eks kindlasti on ka selliseid inimesi aga need pole sellised kontaktid mida mina otsin. ja eks kiirelt töö leidmine ole kõigil mõttes, kes asja tõsiselt suhtuvad. tuleb asja lihtsalt tõsiselt ja konkreetselt suhtuda, ise asjalik olla küll siis leiab ka töökohad :)

See on täiesti mõeldav. mitmepeale oleks võimalik ka mõningaid kohapealseid kulutusi mingil määral haiutada. nüüd tuleb siis veidi asja arutada ja planeerida veidi asja. ning ehk leiab veel mõne huvilise kes oleks ehk kaasatav. arvan, et umbes kolmekesi oleks ideaal.

arutame ja teeme ära

Minu poolest on ka oktoober-november mõeldavad mineku ajad. Eks ennem tuleb veidi maad uurida ja eeltööd teha, millal just kõige mõtekam aga see on mõeldav