krimm76

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Simferopoli lennujaamas on tõesti olemas see odav külalistemaja, millele Tera viitas. Suured tänud selle vihje eest. Kasutasime samuti minnes ja tulles, sest Air Balticu lennuajad sellised, et sel ajal ei liigu enam ühistransport. Taksosõit on aga võrreldes muude kohalike hindadega ikka arusaamatult kallis (üks taksojuht üritas selgitada, et "te ju eestist, te ju rikkad, miks te ei taha taksosõidu eest maksta nii palju, kui tema küsib").
Bakhchysaraysse läheb buss/rong ametlikult ainult paar korda päevas, aga saime ühe bussijuhiga kaubale, et ta teeb simferopolist sevastopolisse sõidul peatuse Bakhchysarays. 75gr läks maksma kolme inimese pilet. bussijuht ei saanud ametlikust peatusest meid peale võtta, aga näitas koha kätte, kust me võime peale tulla ja kõik sujus. jälle õnnestus taksojuhtidele kirvehinna maksmist vältida. :)
Selgus, et Khaani palee on avatud 9-17.30. ühe päevaga jõuab väga hästi kõik Bakhchysaray vaatamisväärsused üle vaadata.
Jaltas saime augusti alguses ööbimise (2täiskasvanut ja 1 laps) rannapromenaadi kõrval eramajade rajoonis (Sadovaja tänavas) 350gr ööpäev. majake=2tuba+duss/wc+köök/esik+väike aiake laua ja tooliga.alla kolme ööpäeva ei taha nad väga üürile anda.me võtsime ööbimise esimese tädi käest, kes bussijaamas meile pakkuma tuli.

Kas muuseumid on Krimmis avatud iga päev? Näiteks Bakhchysaray Khaani Palee (Khan's Palace)?