yx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui müügiperiood vähegi sobib, on mõistlik kohe lennujaama putkast Navigo nädalane 1-5 osta ja edasine on muretu, sõida millega tahad ja palju tahad, sinna lähevad nii lennujaama kui ka nt Versailles' ots sisse. Vanemal inimesel on mõnes kohas suht raske ronida, sestap arvan, et transporti läheb tegelikult rohkem kui 4 piletit päevas. Ise olen alati Navigo passi kasutanud, sest kui tahad rohkem näha, pead ühest punktist teise kiiresti liikuma. Pariisi muidugi nelja päevaga ei valluta, aga nii mõndagi jõuab ikkagi ära näha.

Võtke mõni Etap (või ibisbudget), ca 50-60 € kahene tuba, tavaliselt on ühistransport lähedal. Ise olin Port de Bercy's. Bussipeatus ukse ees, buss viib kesklinna kõikide oluliste vaatamisväärsuste juurde, lähim metroojaam Cour St Emilion kaks peatust edasi. Mõistlik on osta Navigo nädalane ühistranspordikaart, siis pole üldse mingeid probleeme, sõida millega tahad ja kui palju tahad. Kui kogu perioodiks pole tuba saadaval, saab ka hotelle vahetada, st eri öödel eri hotellis. Ei soovita peatuda Sacre Coeuri ümbruses, seal väljud metroost justkui Aafrikasse.

Krimmis saab täiest normaalse hinnaga tänavalt ekskursioone osta, kusjuures pääseb ka sellistesse kohtadesse, kuhu metsikuna üldse ei saa (koopad jmt). Käisin ja julgen soovitada.