Storyx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

tripsSSSS'le - ma ei valinud seda hotelli, millest teil juttu on. see ei sümpatiseerinud mulle, kui ma nägin selle kodulehekülge, valisin teise hotelli. loodetavasti on see parem :)

Tänud. ma just tegelengi selle Sitsiilia reisi broneerimisega :) ja Etna on mul plaanis küll, seal tuleb ikka ära käia.

Storyx ütleb kõigile aitäh kogemuste-teadmiste jagamise eest:), jäin ka ise neid Germalo reise vaatama ja ilmselt panustan nende pakkumistele. ja ühel teisel päeval sõidan ja uurin Sitsiiliat ja Itaaliat iga nurga pealt, kuid mitte seekord :)

Soovin kõigile puhkuse planeerijatele imelisi reisipäevi ;) !

Minu plaan oleks selline, et läheks lihtsalt kuhugi ilusasse kohta seal - võtaks kaasa head raamatud, naudiks ilma ja päikest ja head veini. suuremat sorti rändamise plaani ei ole. seetõttu mõtlesingi, et panustaks see kord mõne usaldusväärse reisikorraldus firma peale :), ja ma usun, et mõne vaatamisväärsuse külastamiseks seal koha pealt saab ka vastavat teenust osta, see ei peagi olema reis, kus iga päeva vaatad bussis v autos vasakule paremale :)

Reis Sitsiiliasse selle aasta sügisel

Tere,

Palun andke nõu, millise reisifirmaga oleks kõige mõistlikum ja turvalisem sõita puhkama Sitsiiliasse?? Olen ise suhteliselt algaja reisija ja seetõttu ei soovi minna üksi seljakott seljas seiklema :) Olen küsinud mõned pakkumised Up Travelist ning Germalo reisidest, on need üldse usaldusväärsed reisikorraldajad?!

Aitäh igasuguse informatiivse info eest,

K