zhick

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime siis esimest korda Egiptuses ja valisime selle hotelli. Olime seal nädal aega.
Nõustun täielikult eelneva kommentaariga, et see koht töötab tõesti nagu konveier. Rahvusest nii palju, et hotellis olid kõik venelased, va meie ja üks inglasest meesterahvas.
Toa saime täiesti normaalse, teisele korrusele ja vaatega merele. Koristati kiirelt, vahetati linad ja rätikud. Kui rõduukse lahti hoidsime, olid sääsed kohe toas..ja neid seal ikka jagus omajagu.
Toit: esimesed paar päeva oli täitsa söödav, kuid lõpuks tüütas ära. Restoranis sees oli jube hais kogu aeg. Nõude pesemine ja toidu serveerimine oli jube. Kiirelt taldrikud veest läbi ja uuele ringile. Muna praadimine: muna pannile, natuke ühelt poolt ja teiselt poolt ja taldrikule. Silmaga oli näha, et puhta toores. Mõnel päeval oli õunamahl täitsa joodav, mõni päev täielik jubedus. Mahlade tegemisest ei tea nad ka mitte midagi. Rumm koolaga oli isegi täitsa joodav, aga üle 2 topsi ei kannatanud. Õlu oli lahja, aga suht okei isegi. Fanta oli enamvähem, kuid nt Sprite täielik saast.
Rand: ütleks siis nii, et kui tahad lamamistooli saada siis peaksid kindlasti juba kell 7 platsis olema. Meie läksime nt 9 ajal ning kõik lamamistoolid olid ära võetud teatud rahvusest inimeste poolt. Viimasel päeval läksime kell 7.30 ning siis olid veel mõned vabad toolid. Tekkis tunne, et nad juba öösel lähevad sinna ja seovad oma rätikud toolide külge !?
Aga sai ka niisama seal kivide peal päevitada. Snorgeldada sai seal samas, hotelli territooriumil.
Kõige rohkem häirisid kohalikud teenusepakkujad. Rahulikult päikest seal küll ei saanud võtta, sest nad käisid sinu juures päeva jooksul u 20-30 korda kindlasti.
Ning kindlasti me ei pääsenud kõhuprobleemidest. Võtsime küll enne reisile minekut tablette ning ka koha peal, aga ikkagi kimbutasid meid probleemid. Ilmselt hotelli toitudest ( teevad nad seda ju kohalikust veest ). Aga pipra viin aitas :)
Sinna hotelli kindlasti tagasi ei läheks !