Andrus89

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lihtsalt näiteks, mida mina koos sõbraga tegin. Budget oli päris low aga välja ei saanudki kõige hullem. Olime täitsa rahul. Ehitasime seda umbes kuu aega. Töö ja vaba aja kõrvalt muidugi.

Sees oli veel 220 volti, lisa aku pealt läbi muunduri.
Isegi kardinad olid käsitöö. :D

Kui ise Taisse reisisin eelmise aasta lõpul, siis olin sama probleemi ees. Saabusin Taisse lennukiga aga plaanisin lahkuda riigist hoopis maad mõõda. Olemas oli lennupilet naaberriigist.
Piiril vaatas ametnik küll veidi imelikult ja küsis mõne täiendava küsimuse, aga selgitasin talle oma plaane ja sain viisa.
Kuigi ametlikult vist nõutakse jah sisse- ja väljalennupiletit. (Vähemalt nii oli eelmise aasta lõpul, enne viisavabaduse jõustumist [nüüd 30 päeva siis lennukuga saabudes]).

Hei !

Mis ajani kruiisikupongi kehtivad ja kas neid on võimalik kasutada ka Stockholm - Tallinn suunal?
Sadamamaks peaks olema vist mingi 10 € ühel suunal, kui ma ei eksi?

Tänan

Lennuaegadega hätta ei tohiks jääda. Jõuan 20. oct õhtul Bangkokki. Plaanin lennata 21. oct Bangkok - Koh Phangan. Tagasi Koh Samui - Bangkok ja mõned päevad hiljem Bangkokist edasi.

Muret valmistab just see, et lend on Bangkokist - Nakhon Si Thammarat lennujaama, sealt edasi peaks toimuma tranfeer Donsak Pier-le ja viimane ots praamiga Lipa Noi-sse. Tagasi peaks kujunema eelpool kirjeldatud protsess vastupidises järjekorras.

Uuriks kas keegi on hiljuti seda reisivõimalust kasutanud, kas nende poolt planeeritud reisiajad on mõistlikud (rohkem valmistab muret just tagasi reis Koh Samuilt). Kuidas on võimalik tuvastada tranfeeri pakkuv sõiduvahend? Kuna olen eelnevalt reisinud Tais, siis tean et sellistes kohtades valitseb palju segadust.

Tere
Sooviksin ka kupongi osta ajavahemikul 29 oct. - 17 dec. Soovin sõita Stockholm - Tallinn.

Rongiga sõit pole Tais just kõige odavamate killast aga kui huvi on siis päris põhjalik ja hea lehekülg, kus tutvuda hindade, marsruutide ja sõiduplaanidega: Omast kogemusest pean aga ütlema et rongipilet tasub aegsasti ära broneerida. Sooviga osta piletit paar päeva ette võid leida ennast olukorrast kus kõik piletid on välja müüdud ja pead hakkama alternatiivseid lahendusi otsima.
Tutvuda aga võid ikkagi:
http://www.seat61.com/Thailand.htm#Koh%20Tao

Hinnavahe odavate ja nn. erinevat tüüpi VIP busside vahel on mitme kordne.
Kiire googledamine andis vasteks sellise lehe bussireiside hinna-ja aja kohta:
http://www.sawadee.com/thailand/transfer/bus-north.html

Ega see pole muidugi kõik, kohalikke igas peatuses peatuvaid liinid on tõenäoliselt veel 2x odavamad, siin tuleb sul endal otsustada, mis on sinu jaoks olulisem, kas kiirus sihtpunktide vahel liikudes või soovid selle lõunamaa elu kogeda nii heas kui halvas.

Tere,

üleval pool oli minu juhtumiga analoogne teema. Aga küsin siiski igaks juhuks üle, ehk räägvad teadjamad, kuidas nende kogemused on olnud.

Soovin lennata oktoobris Bangkokki, sealt edasi sõita veidi mööda maad rongiga, puhata hotellis ja peale 14 päeva riigist lahkuda mööda maismaad, st. rongiga. Küsimus tekibki sellest, et ametlikult on välja hõigatud, et piirilt viisa saamiseks peab esitama väljalennu piletid, mis jäävad 15 päeva sisse. Minu soov on siiski reisida mööda maismaad, seetõttu pole mul Taist väljumist tõendavaid lennupileteid neile võimalik piiril esitada. Soovin lennata edasi Malaisiast või Singapurist, riigist väljun tõenäoliselt rongiga. Saabudes pole võimalik lennujaamast kohe rongipileteid osta, siis siin ongi minu murekoht. Suudan piiril ametnikele esitada ainult nt. Malaisiast edasilennu pileti. Kas kellegil on sellises situatsionis kogemusi olnud?

Tänan vastuse eest,
Andrus