itsourdls

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi
1 meeldimist
8 postitust / 36 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

tuusiku 100€ oma on pakkuda!

Olen mitu korda Balil käinud ja eelmine aasta olin Balil 24.dets-24.jaanuar (oli vist) ja Google weather näitas, et iga päev on äikesetorm ja vihm..olin juba vaikselt pettunud, et äkki päikest ei näegi, aga tegelikkus oli hoopis teine, selle kuu aja jooksul ei tulnud MITTE kordagi vihma. Oli mõnus soe ilm, muidugi Eesti suvekuudel on seal veel mõnusam.

Jah. Kahjuks nii see on rinoke! Aga see nadal on nende lennud koik tanaseni oigel ajal oslosse joudnud, loodetavasti homme pole erand:)

Proovisin veel ja tegin check ini ära ja sain boarding passid Oslost-Singapurini. Tallinn-oslo saame lennujaamast al 2h enne lendu.

Aa sa kysisid miks oslost? Sest Nordic aviation ei paku veel online check ini. Nad pole veel joudnud sinnamaale. Pead lennujaama check in deskis seda tegema. Aga kas sul laseb ylejaanud lendu check innida? Mul viskab errori ette peale enda andmete sisestamist

Rinoke ma olen mitu mitu korda proovinud online check ini teha ja viskab errori ette? Sul ka?

Mina käisin soomes maasikaid korjamas 2 kuud, siis soitsin aussi ja raha oli läbi pmtselt kahe nädalaga sest seal ikka tunduvalt kallim, aga leidsin kohe töö ja hakkasin head raha teenima seal. Mul oli kokku 2000 eurot- 600 eur (lennupilet) jm reisiks vajalik=1000 eurot oli riiki sisenedes.

See 50min pole mingi probleem. Miinimum ûmberistumisaeg Oslos on 40 min. :)

No igatahes tegin reisitõrke ära ERGO-ga :) Nüüd vist natuke stressivabam lennata, kui tead sinu eest vajadusel hoolitsetakse.. ja hilinemise puhul ei pea ma oma Singapuri-bali-Singapuri lennu eest ise tasuma.

Rinoke:) oi.. tore siis mul saatusekaaslaseid. Ei. Kindlustus peab olema tehtud 72 tundi enne reisi algust. Plaan on homme ara teha;) sest tavaliselt riskin ja reisin/lendan ilma kindlustuseta kuid seekord adriaga ma niiviisi ei taha riskida, kauaoodatud puhkus kaalul. Kuhu ise Dohast edasi p6rutad?

Selge. Aga soovitusi reisit6rke kindlustuse suhtes?

Oskate soovitada reisit6rke kindlustust? Ma ei tea kas nyyd liiga hilja, lend juba jarg neljap.

Vabandust vaatasin yle ja ymberustumine oslos on 50 min mul. Miinimum ymberistumisaeg oslo lennujaamas on 40 minutit. Jah loodan ka et kui muuta ei saa siis isegi vaikese hilinemise korral oodatakse ara. KLMiga saab lendu muuta ainult 48 h enne aga ma ei tea 48 h ette kas NAGi lend jaab ara voi hilineb.

Gmarth, lendan j6ululaup2eval ehk jargmine neljapaev

Singapur-bali lend pole samal piletil. Ma peaksin qatariga joudma singapuri kell 9 hommikul ja mu bali lend peaks minema 17.55. Seega hilinemise korral jaan ka sellest maha plus kaotan ka selle lennu plus tagasilennu. Qatar tavaliselt ei vasta onlines vaid annab oma infotelefoni nr. Koik laheks hasti kui adria lend kindlasti ei hilineks ei jaaks ara.

Ankasiin, mul vahetati ka lende ja tulen ka tagasi stockholmi kaudu sama lennuga mis sina dohast stocki. Samal kuupaeval.

Ei tunne üldse kindlalt, pole varem hirmu tundnud kuigi olen pool maailmat läbi reisinud. Nüüd on reis jälle tulemas, läbi Qatari. Mis seal ikka, lennukis paar veini sisse ja küll see hirm kaob.

aitäh tartlane, jään sõnumit ootama :)

ma ei ostaks ka vabatahtlikult ühtegi adria lennufirma piletit, pole mõtet riskida (kui just muud varianti tõesti pole)
kahjuks Qatar vahetas EA piletid Adria omade vastu,muud varianti ei saanud valida.

Oijah. Ja nüüd need jamad jälle tulevad, loodetavasti ei kavatse nad enne jõule lõpetada Stockholmi ja Oslo liinil lendamist.

@Tartlane, ole hea ja jaga jah meiega ka giidi kontakti. Kui palju teile see tripp maksma läks?

plus kui viitsid kirjuta meile kuidas täpselt see praamipiletite jne. ostmine käib? Kas Java sadamas on võimalus võtta transport külalistemajani?

prox, mõtlesin eile sama, kui sa EA lennud adria vastu vahetatud. Lugesin artiklit kus Adria Airways pidi enam-vähem samas seisus olema mis EA oli.

@joydivision jaa, mõistan. Ootasin ka nendepoolset kiiret tegutsemist kui pankrotist teada anti. Arvan et nad poleks minuga kontakti võtnud kui ma ise ei oleks helistanud. Kui Stockholmi liin ei võta vedu, proovi ka Norra infotelefoni, ma arvan et palju oleneb ka sellest kelle otsa sa seal satud. Qataril on raske kontrollida kõiki oma üle maailma asuvate infotelefonidest edasi liikuvat infot ja eks see alles juhtus võibolla nad tegelevad sellega.

Joydivisison. Sa ei saanud siis asju korda? Kas sul on piletid ostetud ikka qatari lehelt, mitte kuskilt vahendajate käest?

See on ju meie, reisijate süü, estonian air pankrotti läks! Haha huumor!

Veider, sest minuga oli Rootsi QATARi klienditeenindus jumala normaalne ja igati abivalmis, mingisuguste probleemideta vahetasid lennud Adria vastu.
eks oleneb, nende klienditeenindus ja info jagamine ei ole kõige parem, aga lennud ja lennuteenindus on siiani parimad olnud.