itsourdls

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

3 meeldimist
14 postitust
48 kommentaari

3 külastatud kontinenti

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

nüüd uurisin jah, et saab kaks korda muuta lennukuupäevi.

Seal kehtib hetkel "ZERO Change fee"

Ostsin juulikuuks Ryanairi piletid, sain nende lehelt aru, et kui mingi 5 päeva enne canceldan, siis saan raha tagasi või voucheri?!

Kas keegi teab mida Egiptusesse lennates nõutakse?

Mis reeglid kohapeal?

Küprosel olen käinud, Kanaaridel mitte. Mis Kanaaridele minekuks vaja teha on negatiivne koroonatest ja tagasitulles karantiin?

Aitäh vastuste eest, minek on muidu Riia lennujaamast.

Jah, see oligi teine variant. Olin teadlik :) mõtlesin, et meelerahu mõttes saab ehk juba siit kambajõmmid

Aitäh buldooza, kindlasti uurin Turo-t! 

Mina reisisin 2 kuuga: Kuala Lumpurist- Taisse- siis Cambodiasse- sealt Vietnami ja siis Indoneesiasse. Maismaad pidi v.a Vietnam-Indoneesia.

tuusiku 100€ oma on pakkuda!

Olen mitu korda Balil käinud ja eelmine aasta olin Balil 24.dets-24.jaanuar (oli vist) ja Google weather näitas, et iga päev on äikesetorm ja vihm..olin juba vaikselt pettunud, et äkki päikest ei näegi, aga tegelikkus oli hoopis teine, selle kuu aja jooksul ei tulnud MITTE kordagi vihma. Oli mõnus soe ilm, muidugi Eesti suvekuudel on seal veel mõnusam.

Jah. Kahjuks nii see on rinoke! Aga see nadal on nende lennud koik tanaseni oigel ajal oslosse joudnud, loodetavasti homme pole erand:)

Proovisin veel ja tegin check ini ära ja sain boarding passid Oslost-Singapurini. Tallinn-oslo saame lennujaamast al 2h enne lendu.

Aa sa kysisid miks oslost? Sest Nordic aviation ei paku veel online check ini. Nad pole veel joudnud sinnamaale. Pead lennujaama check in deskis seda tegema. Aga kas sul laseb ylejaanud lendu check innida? Mul viskab errori ette peale enda andmete sisestamist

Rinoke ma olen mitu mitu korda proovinud online check ini teha ja viskab errori ette? Sul ka?

Mina käisin soomes maasikaid korjamas 2 kuud, siis soitsin aussi ja raha oli läbi pmtselt kahe nädalaga sest seal ikka tunduvalt kallim, aga leidsin kohe töö ja hakkasin head raha teenima seal. Mul oli kokku 2000 eurot- 600 eur (lennupilet) jm reisiks vajalik=1000 eurot oli riiki sisenedes.

See 50min pole mingi probleem. Miinimum ûmberistumisaeg Oslos on 40 min. :)

No igatahes tegin reisitõrke ära ERGO-ga :) Nüüd vist natuke stressivabam lennata, kui tead sinu eest vajadusel hoolitsetakse.. ja hilinemise puhul ei pea ma oma Singapuri-bali-Singapuri lennu eest ise tasuma.

Rinoke:) oi.. tore siis mul saatusekaaslaseid. Ei. Kindlustus peab olema tehtud 72 tundi enne reisi algust. Plaan on homme ara teha;) sest tavaliselt riskin ja reisin/lendan ilma kindlustuseta kuid seekord adriaga ma niiviisi ei taha riskida, kauaoodatud puhkus kaalul. Kuhu ise Dohast edasi p6rutad?

Selge. Aga soovitusi reisit6rke kindlustuse suhtes?