pallike1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suured tänud :) siin vahepeal juba jooksis kokku endal, sest proovisime tõesti erinevates arvutites ka ( las need itimehed itsitavad)ja üks sama sisestus ja jälle ernev hind :) :)

Aitäh, olin siis valesti aru saanud :) asun uutele otsingutele. Tahaks okt lõpp nov Phuketile ennast sättida:)aga, ei midagi soodsat...

Kindlasti on seal midagi teha,vaadata,pidutseda saate kindlasti,klubisid jagub,kuigi saar ju ise tilluke,meeletu rahvas mis saarel on,eriti turismihooajal,mina pole nii räpaseid randasid kusagil näinud,kui seal,ringisöitmiseks vötke rendiauto.Meie reisi "päästis" lisana ostetud söit Sitsiiliasse,ilma selleta oleks liigitanud reisi "alla keskmise" kategooriasse.Aga me polnud ka enam 18-20a tol ajal :)Nautige!

Tänud,saan ma siis öigesti aru,et singapuris lähed rongile siis piiriületusel maha,,,,väike jalgsimatk,piiriületus ja teise rongi,ning söit läheb edasi.Ma ei saa aru,siin kirjutatakse ,et rongiga nii mugav,istud peale viskad horisontaali ja Kuala Lumpuris astud maha :)
Seepärast ma uuringi ,et mis tegelikkus :)

Tänud vastajaile,buss välistatud:) sooviks nüüd teadjamatelt rongiga kulgemise infot,kas seal peab ka kuskilt välja kobima vahepeal?
Tänan ette :)

Tere, suured tänud vastamast. Oleme sellised keskpärased reisijad, ei megasuurtele kohvritele ja päris seljakotiga ka ringi pole käinud :) Kuna see kant töepoolest vööras, siis mötlesin et peale Singapurist maandumist kolaks paar päeva linnas, siis lennureis Balile, et ca 10 päeva Balil ja seal ümbruses ja siis hakata liikuma Jakarta poole ja sealt siis laeva vöi lennukiga Malaisiasse. Praegu tundub lihtne seda aega jagada, kuid kardan kas liiga tormamiseks ei lähe. Vöibolla siis piirduda Bali saare ümbrusega ja väljasöitudega sealt ning siis otse lennuga Malaisiasse, kus ka nädalakese veedaks ringi siblides. Ega ise ka tea täpselt mida tahaks, seepärast ootangi teadjate rännumeeste soovitusi!
Tänud ja Päikest!