andra24

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Arvamus on nagu perse, igalühel oma. Arvan samuti, et kuskil võõral maal elueest tahta korraldada Eesti üritusi on tobe. Austage ja nautige tavasid, mida uus keskkond/kultuur pakub.

lähen sõbrannaga aga alles sügisel, ennem tuleb vajaminev raha kokku koguda..

Aitäh sulle Lumimumm info eest. Ma ei eeldanudki, et tasuta saab, kõik ikka maksab aga kui saaks juba vähegi soodsamalt kui peenetes hotellides ja veel kaasmaalaste kaudu, siis see juba suur boonus.
Tänud veelkord, lähen uurin seda veebilehte! :)

Tere kaasmaalased!
Mina lendan Londonist Tenerifele 21.dets-28.dets. Piletid sain soodsalt Ryanairi kaudu, kokku läks edasi-tagasi natuke alla 300 euro(lendan tagasi samuti Londonisse kuna töötan ja elan siin hetkel). Olen juba natukene eeltööd ka teinud ja tean enam-vähem mida sellelt nädala pikkuselt puhkuselt oodata. Minu küsimus oleks selline, et kas on siin keegi veel kes samal ajal planeerib Tenerifet külastada? Olen täiesti üksinda minemas(olen varem ka üksinda reisinud) ja seltsis oleks ikka segasem. Või on siin Tenerifel elavaid(just lõuna pool) eestlasi, kes pakuks võibolla öömaja selleks nädalaks ajaks ja oleks heal juhul ka giidiks? Või oskab keegi soovitada, kus oleks kõige mõttekam ja soodsam ööbida?
Küsija suu pihta ei lööda, olen valmis ka hotellis ööbimiseks ja omapäi saare avastamiseks kuid kui siin leidub teisi vahvaid seiklejatest eestlasi, siis miks mitte.. Võib julgelt märku anda :)