Logige

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Otsin infot reisikindlustuse kohta. Noor sugulane on väljaspool Euroopat ülikoolis ja soovib suve veeta Eestis. Eesti kindlustustel on tingimus, et reis peab algama ja lõppema Eestis. Salva küll pakub võimalust sõlmida kindlustus välisriigis viibides, aga tingimusi lugedes on ikka märge, et reis peab algama ja lõppema Eestis. Selles puudub ju loogika, nii et kas saan asjast valesti aru?

Uurisin just worldnomads.com tingimusi ning paistab sobivat. Igaks juhuks küsin siit veel üle, kas kellelgi on kogemusi sellise olukorraga ja kas soovitaksite worldnomads'i või hoopis mingit muud kindlustusfirmat otsida?

Ausalt öeldes, kuu aega tagasi uusi pileteid valides tõesti enam ei julgenud ja panin oma panused muudele kaartidele. Suvel toimub siiski üks eelmisel sügisel broneeritud jätkulend Estonian Airiga, mida on nüüdseks juba mitu korda muudetud. Nüüd ootan, vaatan ja loodan, et sellest asja saaks.

Tõesti ei soovi Estonian Airi pankrotti ja loodan, et asjad neil enam-vähem laabuvad.

Kahjuks enam ei mäleta, aga minu arvates ei ole ESTA peal üldse mingit märget, kes maksis. Lihtsalt kuupäev, millal makstud ja kaua kehtib. Seega ei peaks küll vahet olema, kelle krediitkaardiga makse tehti. Peaasi, et makstud on. Hea õnne korral saate kohe ka positiivse kinnituse.

Mina uuendasin alati ESTAt enne USAsse reisimist. Ehk on see nii abiks olnud, et piiril pole kunagi minu USA elukoha kohta küsimusi esitatud või siis tõesti kedagi ei huvita :D

Uuendamiseks hoidke kindlasti oma taotluse number alles!! Muidu vist enam sisse ei saa, et ESTAt uuendada või välja printida, kui järgmise reisi ajal vaja läheb.

Kordan ühes eelnevas postituses küsitut: kas USAsse / USAst lennates tohib pagasit kiletada või mitte?