peete82

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sunrise Holidays oli täiesti normaalne. Söök hea, omab juurdepääsu merele kus on hea ujuda, snorgeldada ja kalu sööta.

Ärge muretsege nende Stockholmi teemaksude pärast. Olen seal sõitnud aastate jooksul ikka päris palju - minged arveid pole iialgi saanud. 

Kui on hirmsasti soov midagi maksta, võtke näiteks paak kütust täis enne Rootsist lahkumist. Sellest on Rootsi riigile rohkem kasu kui nende pisikeste maksudega jännata. 

Tere!
Vabandan, et teen teema, millele sarnased on juba olemas.
Kuna infot olemasolevates teemades on palju (kindlasti töötan seda veel läbi), siis paluksin Horvaatias käinutelt näiteks kirjutada oma meelest TOP 5 vaatamisväärsust, mida kindlasti peaks külastama.

Plaan on juuli alguses autoga kohale sõita ja kohapeal veeta vähemalt 7 päeva.
Huvi pakuks Rooma-aegsed mälestised (nt külastada Pula amfiteatrit), mereäärsed linnad, loodus ja päev-paar ka rannas veeta.

Tänud!

Nojah, ja siis veel avastasin, et antud summa Taani kroonides tolle päeva kursi järgi EUR-ideks arvutatult oli hoopis 1148 EUR, mitte 1300 EUR.
Üritan vähemalt osa sellestki rahast tagasi saada.

Summa oli ca 1300 EUR. Üks rehv läks ka katki...

Mõte, mida tahan rõhutada, on - teenindaja ei pakkunud lisakindlustuse võimalust ja ka ei teavitanud, et autol sisuliselt puudub kindlustus.
Olen mujalt firmadest mitmeid kordi rentinud ja alati on lisakindlustust pakutud.

Tavaline lihtinimene ei tule selle peale, et kui saad rendiautol kivi esiklaasi, pead klaasivahetuse ise rämeda kirvehinnaga kinni maksma.
Eriti kui oled harjunud, et siin Eestis katab kasko klaasivahetuse, null omavastutusega.

Kunnari mõtet olen ka ise mõelnud. Praegu väidab Sixt, et autol siiski on mingi kaskotaoline asi olemas, aga see ei kata klaase ja rehve.