aksana649

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Probleem võib ju esineda kui lähed Dubrovnikusse, sest vahepeale jääb Bosnia.Kuigi meile näidati Bosnia piiril koguaeg et laske edasi, ei tea ju iial mis ametnik sinna hetkel satub.Aga kui eelmine aasta sai ainult nö.üleval pool Horvaatiat käidud sai sisse ID-ga ja küsimusi polnud.
Huvitav kombel kontrolliti teist aastat järjest dokumente horvaatia hungari piiril.Kuigi sealne tollimees politsei luges ainult kõva häälega nimed ette.Ja näitas et edasi.Tundus rohkem selline rituaali moodi see esinemine.
Kui sa just ei lenda, siis mööda maad peaks euroopas küll igal pool Id- ga saama.

Käisin just eelmine aasta nii Trogiris kui Splitis.Läksime õhtul sööma, mõttega just et vaadelda rahva suminat ja lihtsalt olla.Suur oli meie imestus kui Trogiris vajus kell 11 kõik see rahvas vanalinna söögikohtades laiali ja kõik oli korraga tühi.Splitti me õhtul ei sattunud.Olime seal päeval.Muidu oli seal põhikohta palmide alla küll suur lava püsti aetud justkui peaks iga ühtu miskit olema.
Kui Trogiris kelnerlit uurisime et Itaalias sel kellaajal elu nagu algab, vaatas ta meid ja ütles aga siin pole itaalia.Et siin nii ongi.
Kõik see ei tähenda et seal nüüd igav on ja midagi vaadata pole.Suured jahid turistidega on kalda ääres. musa ja elu köib ikka. Ma ise olin eks-Jugo suhtes vääga skeptiline,Aga esimene kogemus Trogiriga ja splitiga on lihtsalt lahe.See aasta sai mõõda Jugot lastud juba teist korda ja tahan veel.