Zugarfree

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Phi-Phi kohapealt on minu arvamus ja kogemus see, et maha sai peetud elu kõige ägedam pidu. Noortel inimestel kes soovivad näha valget liivaranda, sinist merd, kaljurahnusid keset ookeani ja tasemel öist rannapidu, siis selle jaoks on see koht loodud. Minu süda põksub kiiremini kui teemaks on Phi-Phi :-)!

arminkohlman:
Kus kohast sa piletid ostsid ja millise hinnaga?

Endalgi soov filipiine külastada 2015 aasta alguses.

On kellegil mõni loogiline vastus küsimusele, et mis toiub hetkel Phuketis majutuse hindadega? Agodas on lemmikute all ports erinevaid hotelle Patongi ranna ääres ja iga päev punnitan silmi, sest hinnad tõusevad meeletult. Aastalõpus oli üks väga korralik ja kaunis hotell 13 euri koos hommikusöögiga ja tänaseks on hind tõusnud 36 eurole. Alla 20 euro hetkel 18. märtsiks saada polegi. Andke nõu, kas broneerida ära selle 36 euro eest või oodata, et ehk läheb odavamaks. No nii kahetsen, et see aeg kui 13 oli, ära ei võtnud :( :(

Meie lendame samuti neljakesti märtsis 2014 Helsingist cathaypacificuga ja meil oli lennu hind 600€ Jäin hinnaga väga rahule :) Muidugi Estravel pakkus algul ligi 1000€ piletit. Seega olen rahul.

Vahva oleks teada, kes veel see aeg Phuketisse minemas on. :) Meil lend läheb 19 märts.

Estraveli kaudu sai ostetud phuketisse lennupiletid 612.- 14 päeva. Hetkel hind 679.- kuupäevadeks 19 märts 2014-2.aprill 2014
Juhuks kui kellegil on soov liituda :-) Minemas olen oma elukaaslasega ja lisaks veel üks paarike. Vanused 22-26 :-)

Meie ostsime järgmise aasta märtsiks omale lennupiletid 14 päevaks 600 euroga. Usun, et on hästi saadus. Muidugi kogu detsembri kuu olevat väga kallis. Planeerisime oma reisi lennupiletite hinna järgi :P

Mina ise olin Titanic Beach SPA & Aqua Park, see asus otse rannas ja väga mõnus koht oli. Konkreetne hotell paikneb koos Titanic Palace iga. Soovitan soojalt!!

Tere kallid sõbrad,
Mul on hea meel, et nii paljudel on Tais Phuketi majutuste kohta nii hea ülevaade.
Nimelt on minek Taisse 20 märts 2014. Millal oleks kõige mõistlikum aeg hotelle vaatama hakata? Nimelt soov on olla Nädal phuketis ja nädal Phi-Phi saarel. Ja kas on reaalne leida omale elamispind kahele öö alla 1000THB? Eesmärk on ööbimispaigaka kokku hoida ja võtta kõike muud mida Tai pakub täiel rinnal :-).
Kui on inimesi, kellel on väga lähedased suhted Phuketiga võiksid anda endast märku:) Tegemist minu esimese kaugreisiga, mis ei ole võetud pakettreisina ja ärevus on suur :)

Ei olnud :D Kõik hinnas hotell, kui soovid teed juua, siis lihtsalt mine ja küsi :-)

On keegi veel 2 märt sinna minemas:)?

Väga põnev on lugeda teiste kommentaare, ise varem pole Hurgadas käinud, kuid 2 märts 2013 on ka meie väikesel seltskonnal aeg seal ära käia. Kui keegi veel lähiajal käinud, siis kirjutage oma kogemusi, ehk on enne minekut ka mul midagi nendest kogemustest õppida;)

02.03.13 on mineks siis Titanic Beach SPA & Aqua Parki.Läheme me neljakesi(kõik jääme vahemiku 20-24a). Kas on äkki veel kedagi, kes sel ajal sinna läheb?
Nimelt tekkis mul küsimusi seoses aktiivse puhkusega. Kindlati soovime minna sukelduma. On kellegil käid kontakte või juhtnööre, kuidas kõige mugavam oleks päev merel ära organiseerida? Või milliseid huvitavaid tegevusi konkreetne kant veel meile pakkuda saaks?