Päike.N

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olime samuti Kreetal mai lõpus. Asukohaks oli Hersonissos. Meie broneerisime auto ette http://www.annacars.gr/. Reageeriti kiirelt igale mailile. Valisime B grupi auto. Kokkulepitud ajal toodi auto hotelli. Võtsime 5 päevaks, igati mugav- täiskindlustus, kui probleeme tekib, siis lihtsalt helista ja ongi kõik. Kokku läks 130 euri. Saime Nissan Micra 1,4. Kui ikka igale poole ronida, siis 1,2-ga vist hakkama ei saaks. Kui sõidate GPS-ga, siis Samaria mäekurust Elafonisi näitab otseteed, aga seda ei soovita kasutada, kuna tegemist kruusateega ja kohalikudki seda eriti ei kasuta. Kõige madalam kütuse hind, mida nägin oli 1,65 ja kallim 1,95. Viimasel päeval jätsime autovõtmed hotelli vastuvõttu. Kohapeal on autorendifirmasid igal nurgal ja kui seal ringi vaatasin, siis osad kohad olid meie saadud hinnast kallimad.

Meie võtsime Brindisi lennujaamast auto. Hotellist sõitsime "taksoga" Ostuni, sealt siis rongiga (pilet oli 2,80 eurot) Brindisi. Sealt läksime jalgsi lennujaama ( umbes 4 km), aga kuna silmal oli palju vaadata, siis läks see jalutuskäik ruttu.
Ilusaimad kohad on üleval pool ära mainitud. Endale jättis eriti sügava mulje Materas just Sassi kanjonid. Kuid seda kohta on keeruline üles leida.
Lecce ja Otranto on ka selles piirkonnas üks ilusamaid.
Päevasel ajal saab süüa ainult ostukeskustest, kus on ka pasta kiirsööki võimalik saada. Suht soodsa hinna eest. 3 suurt taldrikut läks kuskil 12 euri kokku.
Soovitan kindlasti mööda rannikut sõita, mitte sisemaal kiirteid kasutada. Silmal kindlasti rohkem vaatamist.