Ly22

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

5 meeldimist
0 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

kurikuulsa Cherryga oli ju sama jama Türgi reisil. Kõik sama nagu eespool kirjeldatud Nikaliga.  Kui lõunasööki polnud kohaliku giidi käest lisana juurde ostetud, siis ise sa seda osta ei võinud. Üks julge mees ostis ja kohalik giid lõi sellist lärmi ja lubas teha kõik, et selle eine müünud teenindaja töökohast ilma jääb. Ju nüüd siis Nikal on Türgilt sama reisibüroo üle võtnud, kus Cherryl pankroti pärast pooleli jäi.

Hei! Kauaks plaan minna ja mis plaanis kohapeal? Mis oleks reisi eelarve?

mina olen toonud Taist nii mangosid kui ka ananasse ja olen need äraantavasse kohvrisse pannud eeldades, et pagasiruumis on jahedam kui salongis. Väga ilusti said kohale, ei mingit riknemist. Aga käsipagasis ka ei tohiks probleemi tulla, sest Tai lennujaamas ju lausa müüakse puuvilju kaasavõtmiseks, aga need olid seal küll poolvalmid vist et transportida oleks parem.

Troinoi, meil on piletid juba olemas märtsi lõpupoole ja majutused ka broneeritud, samuti kodutöö tehtud. Kui vähegi saab, siis ikka lendame, kaua kaua oodatud Balile minekut. Loodame väga, et selle aja peale kõik möödas.

Meil piletid märtsi keskel, loodame, et selleks ajaks kõik läbi.... kuigi jah ikka päris põnev oleks ka oma silmaga tegevvulkaani näha ja pildistada. Kas suuremate pursetega ei kaasne maavärinat või tsunamit? Seda küll ei tahaks kogeda.

Aitäh vastajatele! Tean nüüd millise hinnatasemega peab arvestama. Küsin veel, et kas reaalselt on võimalik Gili saarele jalgsi ring randa mööda peale teha ja kui jah, siis kaua see umbes aega võiks võtta?

Sõitsime öörongiga (super kogemus) Varanasi, Gangese jõge vaatama. Minu India tripi vaieldamatult meeldejäävam kogemus. Taj Mahali jätaksin teisele kohale, ka võrratu. Kõik mis Gangesel toimub nii õhtul kui hommikul päikesetõusu ajal, on uskumatu, seda peab ise nägema.... Nädal seiklemist Põhja Indias ja siis siselennuga Goa ja ookean :)

Mis hinnaklassiga võik arvestada Gili saarel majutusega keskmiselt?

Mõned aastad tagasi sai sõidetud rongiga Varanasi. piletid, mida Eestist broneerisime olid läinud kaduva teed.... Saime uued ja sleeper vagunisse, see oli meie ainuke variant kohale jõuda ja nii me üle 10 tunni öösel sõitsimegi. Meie nimed olid kirjas vaguni ukse juures kuhu me kuulusime ja nii ka läks. Vagun oli rahvast pilgeni täis aga see eest ei vahetaks ma seda kogemust mitte millegi vastu, super reis oli, Õhku oli ja magada sai ka.

Tahtsine osta sellest firmast nüüd kevadeks Bali grupireisi. Öeldi, et raha ette ei võta, sest kui grupp kokku saab, siis ainult on minek. Samas vaatasime teisi reise ka ja kui helistasin ja küsisin, et kas saab grupp kokku ja minek, siis naisterahva hääl ütles, et küllap saab ja oodake arvet. Kui tahtsin teada kindlalt, mitte "küllap", siis öeldi, et helistab tagasi ja uurib. Helistaski ja ütles et:"kui teil on teine koht kuhu minna, siis head reisi" Isegi ei küsinud minu käest kas soovin seda või mitte. Ja nii ma Balist ilma jäingi. Mina ei usalda.

Mina olen viinud käsipagasis leiba ja vorsti Inglismaale, turvakontroll on ka üle vaadanud. Mee kohta ei oska öelda

"Pealtnägija" saaks ka uurida vast päris palju, kaua nad puhkavad?

Mind huvitaks ka, palju selline kohtuskäimine maksma läheb? Kas minu reisiraha katab selle või peab juurde maksma?

Kas keegi teist on saanud 24 nädalal Tarbijakaitsest edaspidiseid suuniseid? Lugesin oma meililt viimast TKA postitust ja seal kirjas:

  1. Nagu eelnevalt öeldud, annab Tarbijakaitseamet 24.nädalal edasised suunised, kellele ja kuidas ning millised dokumendid esitada.
    24 nädal saab ju kohe läbi?

Olen viaje-ga täiesti ühte meelt. Hea, et on siin inimene, kes teab ja oskab õigeid asju näha ja ajada (Y)

Egas Cherry ei läinud sellepärast pankrotti, et Wow ei täitnud lepingut.Või saan ma millestki valesti aru??? Arvan, et kui Cherry poleks pankrotti läinud, oleks meil Wow reisid ka olemas, olen varasemalt 2 korda käinud Wow-ga reisil ja väga rahule jäänud.Kindlasti pole Cherry rahasid sinna saatnud ja Wow tasuta reisi ei korralda.

Meil reis Küprosele ostetud 26.10-02.11. Vastused Cherryst on ikka väga umbmäärases teguvormis. Karta on, et ei reisi ega raha. Olen ka nõus võitlust alustama. Minu jaoks on see suur raha. Püüan olla kursis selle foorumiga ka