sishy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

aitäh, Cocoboco, sellest oli abi. ma ei tulnud selle peale jahh, arvasin, et vana info, aastatega võib palju muutuda

nad eelistavad dollareid siiski

Ei, Barcelonat lootsime külastada, sain aru, et seal ainult metrooga? Selge, Valenciasse mitte. Aga mis linnad seal oleksid siis vaadatavad, kuhu tasuks minna ja mis ei ole tollimaksuga. Ikka tahaks ka rannas olla.

kas siis tavaliselt firmad ka võtavad lennujaamamakse ja bronn tasu?, pole nagu märganud, see nagu hinna sees? Kui jubatasuta reis, oleks võinud kõik tasuta olla, mitte kirbukirjas tekst lisatud, et mis kõik tuleb juurde maksta....

Vaadake seda?!!!! http://www.nikal-travel.ee/index.php?plink=tuerkei-lykien&alink=index seal 1 reisija 299...Miks siis see, keda kaasa võetakse, maksab 499

Kas keegi juba teab, mis lennukit kasutatakse ja mis hotellid, koos reisikaaslasega tuleb mul tasuda 940 euri... Mis sinna siis lisandus, kui reisijatasub 499, kas peale õhtusöökide lisati siis veel midagi? Mulle tundub, kas pole kahtlane...Viimase hetke pakkumise saab ju ka Türki 2-le 940 eest?

Oli plaanis sõita Bergerreisidega pikale reisile. Pärast nende kontoris käiku sain väga ebameeldiva vastuvõtu osaliseks, et tekkis küsimus, kas nad üldse tahavadki oma reise müüa. Väga jahe ja kohati ülbe suhtumine. Seisin ukse juures tükk aega, enne kui keegi suvatses üldse mind märgata ja 3 tenindajat ootasid üksteisevõidu, et keegi mind teenindaks, sest ise ei tahetud ...Olin väga mitteoodatud ja tülikas klient. Ja veel küsimused, need olid eriti tüütud nende jaoks. Jäi mulje, et --Anna papp siia ja kõnni minema.

Ma ei riski nendega sõita! Tõesti ei riski. Kui omanik ise, kes seal nurgas istus oli eriti vihase ja ebameeldiva hoiakuga, mismoodi ta siis veel reisil giidina on?

Õnneks on teisi firmasid, kes ka kaugreise koraldavad. Väga-väga ebasõbralikud teenindajad.