coway

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ilmselt saab rahaga nii mõndagi mõjutada, kuid isiklikult vihkan inimesi, kes võtavad paar eurot näppu ja püüavad paremad olla, kui teised. Need inimesed, kes lähevad kuskile odavale reisile ja siis kujutavad ette, et mõni euro teeb nad superstaariks. Olen näinud sellist suhtumist. Aga väike mõttetera: Kui sa lähed reisile, siis kui palju sa reaalselt hotellitoas oled? Mina põhimõtteliselt käin seal vaid magamas. Ja väike soovitus ka: Et saada endale superhea tuba, siis igas hotellis on olemas ka vastavad toad - sviidid vms. Lihtsalt maksa ennem juba natuke rohkem ja korralik tuba on olemas.
Mis aga puudutab nüüd hotelli, kus ise peatusin - no seal olid bulgaarlased kivinägudega ning nende mõjutamiseks oleks ilmselt miskit suurt vaja. Tüübid töötavad seal terve hooaja iga päev ning neid väga ei koti mingi tegelane, kes mõne euroga püüab neid meelitada.
Ahjaa... selleks, et olla kindel tubade normaalsuses - valige kallim hotell! Ei ole mõtet minna hosteli laadsesse ööbimiskohta, kui tahad saada kuninglikku teenindust. Ei aita ka altkäemaks sellisel juhul. Tippi võite restos jagada, tuleb vast suurem magustoit siis :D