morgulhir

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olin ka just paar päeva Varnas (21-23 August). Kuldsetele Liivadele ei viitsinud minna, tahtsime just kohalikku linnaelu kaeda.
Ütleks, et kokkuvõttes mõnus linn. Kes ei soovi kuurortis aega veeta, julgen soovitada endale mingi korter rentida. Me leidsime vanalinnas mingi "Casablanka Hostel"'i, mis osutus tegelikult apartmentite rendiks - üks apartment 20 EURi öö. Väga ilus, puhas, korralik. Konditsioneer ja suur tuba. Kööki ei olnud, pesumasinat ka mitte. Meie toas oli ööbimisruumi 4 inimesele. Teiste tubade kohta ei tea taaskord midagi öelda. Vaade oli vanalinnale. Seda soovitaks ette broneerida, kuna meil teiseks ööks seal ruumi ei olnud.
Teise öö veetsime Yo-Ho-Hostelis. Puhas ja korralik, 12 EURi inimene per öö. Kõik vajalik olemas. Kaasa sai ka linna kaardi koos administraatori poolsete soovitustega, mida vaadata ja kuhu minna. Seal oli samuti õhutl vaikus ja pidu toimus soovijatele rannas.
Süüa sai väga head kohalikku toitu Alex'i nimelises restoranis, kus me kõik 3 päeva söömas käisime - kuna see oli lihtsalt nii suurepärane :)