Poiss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin mõned aastad tagasi umbes sama ringi ja kui mälu ei peta siis läks kokku ca 30 dollarit. Oleneb mis firmast võtad aga meil oli Nationalist ja sunpass kohe rendifirma poolt peal. Mugav oli küll, pärast läks krediitkaardilt summa maha. Ehk kõik oleneb palju ja kuskohas sõidad aga enda näitel tuli nii odavam. Siin üks link sarnasele teemale  https://trip.ee/foorum/uldfoorum/teemaksud-floridas 

Lego tasuta jagatavates kataloogides on kupong millega saab laps tasuta sisse. Ise sain kataloogi klotsipood.ee-st aga peaks olema ka suuremates mänguasjapoodides.

Konkreetselt kahe päeva pileti kohta ei oska öelda aga võibolla kõlbab aastane Legolandi pass: https://www.legoland.de/en/tickets/tickets-overview . Tuleb odavam kui osta kaks ühepäevapiletit. Netist etteostes veel odavam. Samuti soovitan vaadata LEGO kataloogide vahelt kupongi mis laseb ühel lapsel tasuta siseneda koos ühe maksva täiskasvanuga.

ESTA võib ikka ära teha. See kehtib kaks aastat kui passid vahepeal kehtivust ei kaota. Ühe kaardiga võid vabalt maksta. Enda peal järgi proovitud. Pileteid võib juba praegu vaatama hakata. Alles olid siin soodukad alla neljasaja mis on päris hea hind. Minu isiklik arvamus on, et LA-s pole midagi nii kaua teha aga see puhtalt minu isiklik arvamus. Alustuseks loe läbi siin tripis varasemalt olnud teemad lääneranniku kohta. Tekiib vast mõtteid kuhu sealkandis minna mida teha. Ja ilma autota läheb keeruliseks kuigi on võimalik.

Rentisin neilt nädal tagasi Prantsusmaal. Natuke ootamatu oli 850 EUR-i broneerimine kuigi oli võetud null omavastutus läbi vahendaja aga muidu toimis kõik sujuvalt. Auto läbisõit oli kättesaades 4000km

Soovitan AirTrainiga Jamaicasse ja sealt LIRR-ga Manhattanile. Lihtne, suht mugav ja odav.

Kodumajutuse kohta ei oska öelda aga ise olen kasutanud nii priceline.com kui hotwire.com-i. Mõlema kohta siin foorumites ka päris pikalt juttu olnud. hotelscombined.com otsib ka tihti päris häid hindu välja

No kui auto juba broneeritud siis vast jah mõtekas autoga ja ookeaniäärne tee on muidugi ka vahva. Meie rentisime SF mõneks päevaks auto ja siis LV võtsime juba pikemaks perioodiks ja andsime LA-s auto ära. Samas Muir Woodsi tehakse ka päevatrippe nii bussiga kui ka võimalusega tulla tagasi laevaga. Laevasõit SF lahes ka muidugi päris tore. Aga kui olete rohkem loodusinimesed siis Yosemite on kindlasti vaatamist väärt. Kettide koha pealt ei oska kahjuks nõu anda

Sekvoiasid näed ka SF juures ( Muir Woods). Yosemites on muidugi see maailma suurim aga tunde puude vägevusest sai Muiri metsas kätte küll. Vältimaks liigset autosõitu läbisime meie LA-SF ja SF-LV otsa lennukiga. Õigel ajal ette ostes oli üks ots kui õigesti mäletan mingi 60-70 dollarit. Oleneb muidugi mitmekesi lähete,võibolla tuleb autoga odavam. Ise hindasime ajavõitu olulisemaks. Kui rohkem sinnakanti minekut pole siis soovitaksin SF-s ikkagi ära käia. Päris kena linn on.

Tänud vastamast! Proovisin seda ka aga seal sama lend juba kallim tunduvalt. Üritan teiste kuupäevadega ehk õnnestub. Igaljuhul hea valik sul, läänerannik on mõnus :). Jah kellaaegades oligi see värk, et soovitud kellaaegadel oleks saanud samal päeval edasi Londonist muidu peab ööbima.

Maxi, väärt inffi jagasid, tänud! Leidsin sobiva lennu matrixiga aga edasi ei suuda enam sama lendu kuskilt leida. Ilmselt minu viga aga Skyscanneris pole, e-bookers ei näita jne. Millist broneerimissüsteemi soovitad kui sinna Finnair, (opereerib BA) ja Tagasi American (opereerib BA). Lend siis ise selline: 22.03.15 ARN 9.10-> LHR 11.00; LHR 13.25->MIA 19.20 ja tagasi 01.04.15 MIA 19.05 -> LHR 8.40; LHR 10.15 -> ARN 13.45 Ja veel selline küsimus, et saan ma õigesti aru, et sellise variandi puhul on ikka sinna ühel piletil ja tagasi teisel?

Olime samuti Hersonissoses ja meresiile nägin palju. Peab aga ütlema, et mitte päris kalda juures vaid seal kus vesi oli juba natuke sügavam noh nii rinnuni ja sealt edasi. Ja olid nad seal rohkem mõne kivi juures. Oht peitubki selles minu meelest, et sellises nats sügavamas vees kui tahad jalga maha panna otsid mõne kivi ja ongi suur võimalus okas jalga saada. Nii et sussid kuluvad ikka ära arvan ma. Neid seal iga nurga peal müüa ka suht odava raha eest kui endal juba pole.

Broneerisin ka Priceline kaudu hotelli San Franciscosse. Tegu oli just sellise viimase hetke hotelliga millel nimi ja muud andmed näha. Hotelli nn. freebes olid free internet and free parking. Kusjuures bronnisin hotelli ca kaks nädalat enne sinna saabumist. Mõned päevad enne kontrollisin igaks juhuks broneeringut internetist ja tasuta parkimine oli kadunud. Küsisin siis pricelinest järgi milles asi. Sealt tuli vastus, et ära muretse kõik ok. Kohale jõudes nõuti algul hotellis ikka parkimistasu mis ei olnud mitte väike 40 taala päev. Vahetasin siis kirju ja kõnesid pricelinega ning hotelli manageriga ning selgus, et priceline vahendas booking.com pakkumisi. Lõpuks muidugi vabanesin parkimise maksmisest sest mul oli tehtud ka koopia algsest broneeringu kinnitusest ja priceline pakkumisest. Tasu vist nõuti sisse kas bookingult või pricelinelt aga tüütu oli ikka kõik need kolm päeva seal seletada. Tahan sellega öelda, et kui saate sobiva pakkumise printige kohe ekraanipilt välja või salvestage kuhugi arvutisse siis pärast parem oma õigust nõuda.

Hulltunnel, anna siis teada kuidas läks.

Tänud vastamast Maxi! Ise mõtlesin ka, et mis seal ikka olla saab aga igasugu kahtluseussikesi puges vahepeal sisse. Võtan siis paberi kaasa ja astun julgelt hotelliuksest sisse :)