Mõmmadi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Juhtme-ühenduste kohta ei tea, aga 3G mobiilne nett levib suuremates kohtades kindlasti, ja vahelduva eduga ka väiksemates. Ma istun praegu Koh Phanganil mägede vahel parajas kolkas ja netil pole häda midagi (operaator dtac, http://www.dtac.co.th/2009/english/). Maksis kusagil 700 bahti (alla 20 euro) 3 giga allaliiklust kuus (kui see täis saab, läheb gprs-ile üle, samas saab kohe oma kontole pappi juurde kärutada kui vaja, ja toimib taas 3g). Ma kasutan arvutisse jagamiseks nutifööni, kui seda pole ja arvutil sim-i pesa ka mitte, tuleb samasugune netipulk osta nagu Eestis pakutakse. Maksab vist ca 2600 bahti (kuskil 60-70 eur).
Wifi on igas vähegi asjalikumas kohvikus/resortis olemas, enamasti tasuta.
Üldiselt - ei ole eriti probleem, kui just kuhugi päris pärapõrgusse ei sihi. Täitsa internetiseeritud maa ja hinnad söödavad.

Mitte et see kellegi reisiplaane mõjutama peaks, aga siin Taimaal lööb praegu laineid juhtum, kus Hollandi tüdruk Krabis julma vägistamise ohvriks langes ja vägistaja kergelt pääses - tüdruku isa tegi sel teemal muusikavideo ja selle tagajärg pidavat olema, et sadade viisi öeldaks praegu Krabi reise ja majutust üles. Kohalik politsei muidugi eitab kõike ja süüdistab kõiki teisi, nagu ikka.
Video siin: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GRErWjo809g#!
Lihtsalt taustainformatsiooniks, tegelikult võib muidugi ükskõik kus ükskõik mida juhtuda ja ühe säärase juhtumi pärast ei pea muidugi reisiplaane muutma. Tai on lahe.

Tere,
sellest on siin varem juttu olnud, aga igaks juhuks küsin üle - kui on plaan ca 6 kuud Tais veeta, siis kas Helsinki saatkond annab mulle 60 päeva viisa ka üheotsapileti ettenäitamisel (võin ka juurde kirjutada, et kavatsen Taist lahkuda rongi, bussi või laevaga)?
Või kas on üldse mingit piletit vaja neile (saatkonnale) näidata?

ette tänades
Mõmm