nann31

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi tahab jagada muljeid hotellist Susesi Luxuri?

Palun kogemusi Susesi Luxuri hotellist Belekis, Septembris sõit sinna.

Kas kellelgi on kogemusi hotelliga Susesi Luxury, Belekis?

Tere, palun infot nelja hotelli kohta Belekis: Su Sesi, Riu Kaya, Cornelia Diamond ja Maxx Royal. Kas kellegil on kogemusi nende hotellidega? Igasugune info ja kogemus on teretulnud. Tänud juba ette

Väga hea teada,suur tänu.Sõidan sinna 24 september kaheks nädalaks.Küsiksin toa kohta paar küsimust!Me läheme kolmekesi standartuppa.Kas toas on ruumi ka lisavoodile?Tegelikult on mul tütar juba 16a.Kas rõdu on normaalne?Kas kaubanduskeskustes hottelli juures on fikseeritud hinnad?Me lähme juba kolmandat aastat Türki puhkama,eelmine aasta puhkadime Kemer Resordis ja jäime väga rahule,tuba oli suur ja kõik oli super.

Shine11,ma väga tänan info eest.

Shine 11.Tahaksin teada kas bussiühendus Rixos Laresest Antalya kesklinna on hea? Kas Antalyas on turg ka olemas? Kas olite merevaatega toas? Me oleme kolmekesi ühes toas kaks täiskasvanut ja 16a. tüdruk,tuba on merevaatega,kas toitlustusega jäite rahule? Käisime 2012 Kemeris,hotellis Kemer Resort ja jäime väga rahule.

Tere.Sooviksin kogemusi (loomulikult kui neid on kellegil) Antalyas asuva hotelli Rixos Lares 5* AEAI kohta.

Olen ka kommentaare lugenud ja need ei ole olnud halvad selle hotelli (Kemer Resort UAI 5)kohta,kas toidlustus sobis teile Lillekesekene?