K08

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Elasin just Krabitownis kuu aega, ütleme nii, et mandub ära seal(midagi erilist teha pole). Ao Nangi ei viitsinud ka igapäev sõita, sinna on 15km ja takso 50thb/nägu. Ja rannad ei ole seal just kõige paremad. Ao nangi rand on ennast täiesti ammendanud, kaugematele saartele minnes muidugi leiab väga ilusaid valge liiva ja puhta veega randu, kuid see jälle maksab ja minek nõuab aega. Nopparathara rand on puhtam, aga ei midagi erilisemat kui mõni eesti rand. Ao Nang ise ainult nö turistilõks, elada ei oleks seal tahtnud. Nüüd oleme nädal aega juba Phuketil olnud ja meeldib tunduvalt rohkem kui Krabil. Elame Kathul, kus on lähedal haiglad, suured toidupoed/kaubanduskeskused ja randa(Patongi lühike tee ~6km) Muidugi Patong on ka täiesti turiste täis ja rand rahvarohkem aga sümpatiseeris rohkem kui Ao Nang(rand puhtam, selgem vesi). Meie korteri üür 12000thb/kuu, kindlasti saab ka odavamalt, kuid me oleme rahul, sest kõik uus ja majal bassein ja jõusaal.

JuriL

Ei väljastata lennujaamast pikemalt kui 14 päeva, seega kui Phuketile minek, siis pikendada seal migratsiooniametis nädalaks(1900Thb) või maksta hiljem 3 üle läinud päeva eest 500thb/päev trahvi.

Iga üleläinud päev/500THB trahv. Tundub mõistlik võtta tavaline turistiviisa ühekordsesisenemisega ja maksta paari päeva pealt trahvi või samas ka minna migratsiooniametisse ja seal peaks saama nädala pikendada. Kusagil oli selle hind ka kirjas.

riigist väljumisel küll mõtet pole, läheb tunduvalt kulukamaks.

Kopeeritud teemast Tai viisa pikendamine:

Pikendasin tana visa on arrival'it Phuketi Immigration'is. Pikendada saab max.7 paevaks. Hind 1900 bahti, protseduur võttis aega u.30 minutit. Põhjust ei soovitud teada (lennupilet oli mul 5 paeva hiljem tagasi), raha ei soovitud naha. Vaga viisakas ja abivalmis teenindus. Visa on arrivalit kasutanud mitmeid kordi, kuid veel ei ole küsitud tagasisõidu piletit, aga eks igaks juhuks oleks parem, kui see olemas oleks. Terv, M

Oskab keegi soovitada mõnda hotelli/hostelit/serviced apartmenti Krabil, kus peatuda pikemalt(kuu või kaks) ja mis oleks ka mõistliku hinnaga? (~10 000 THB/kuu)

Tänud vastamast. Samuti ei olnud seal kirjas, et tahetakse näha pangakonto väljavõtet, et siis seda ma ei pea tegema või igaksjuhuks ikkagi oleks mõtekas välja printida?

Lähen tai viisat tegema Kambodzasse, vaatasin mida selle jaoks vaja läheb ja seal oli järgnev: Copy of residence certificate (Carnet de Residence/ Family Record Book)

Oskab keegi öelda/lahti seletada, mis see täpselt on?