Thom436

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

See Soome on nii vastuoluline......! ISe kirjutavad et vot viisa selline ja selline ja siis kõige lõppu, et vot üldse ei saa!

Visa Fee: 30 € for a Single entry. 60 € for a Double entries. 90 € for a Three entries. We accept cash only. Applicant can apply up to 3 entries. There is no multiple entries for tourist visa.

Ja oi kuidas nad manguvad neid edasi-tagasi pileteid. Ma räägin, et neid ei müüdagi ju veel järgmiseks aastaks. Ja kui ma ütlen, et mul ei ole, siis ütlevad: "Vot siis Te ei saa riiki minnagi."

Seega on mõtekas lennata/ujuda Rootsi ja seal teha? Sest see Soome on selline nuhtlus, et jube. Kohati ei saa nad isegi vist aru mida nad teevad.

On kellelgi veel mingeid kogemusi/soovitusi?

Hei!

Küsimus pikemaajalise viisa kohta. ON keegi viimasel ajal Londonist taodelnud 12 kuulist viisat 90 päevase kohalolekuga (siis tuleb teha Visa-Run)???
Väidetavalt ei anta Eesti kodanikele enam pikemat kui kas 2 või 3 kuulist viisat.

Helistasin Roosti saatkonda ja seal rääkis Tai tädi täpselt samamoodi, et saad 2 kuulise ja siis pead riigist lahkuma.
Londoni saatkonda telefoni teel võimalik kätte saada ei ole ja samuti ei vasta nad ka kirjadele. KUi vaatasin nende kodukalt siis "Aba Visa Application Pack'is" oleks nagu lubatud see 12 kuuline aga samas nagu ka ei ole. Olukord on veider.

Seega küsimus suurele ringile - kas kellegil on mingit lisainfot 12 kuulise viisa saamise/mitte saamise kohta?