trip-krainetrip-ukraine-dark

aivar1966

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
22 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kõige soodsam on vahetada lennujaamas. Jaanuari lõpus oli kurss 48,1. Eestis vist oli see aeg 42 midagi. Kui vahetate mujal seal piirkonnas siis on kurss kindlasti väiksem. Meile pakuti ühes kohas ainult 40. Kaardiga saab igal pool söögikohtades hakkama. Võibolla indude "garaazi" putkades ei saa, aga me ei riskinud ka seal süüa. Võtke natuke dollareid jotsiks hotellide söögikohtade jaoks ja ok. Taksosõiduks oleks hea kui olete kohaliku selle jaoks siis lennujaamas vahetanud, sest kui maksate euros, siis kipub kurss 40 olema.

cristic s.

Null päeva test selline, et meie ei saanud enne lennujaamast väljagi, kui testi ära tegime. Kooserdasime  terve päeva ringi (mingit keeldu polnud) ja õhtuks tuli meilile, et korras. Abikaasale ei tulnud midagi, aga ju siis oli see ka korras. 5 päeva testi vastu ei tundnud keegi huvi. Tegime kaasasolnud testid ise ära ja tegin koheselt ka testidest fotod. Nii igaks juhuks.

Olime tsükloni aeg seal. Midagi hullu polnud, aga elu pandi täielikult seisma. Sellest ka meie väljalend hilines peaaegu ööpäev. Ega ka midagi teha polnud tibutas vihma ja tuul painutas palmisid. Mõni ka murdus. Tänavad olid muidugi väikest oksarisu täis.

Istume praegu Frankfurdi transiitsoonis, kust läheb meie lend edasi. Läbisime saabudes ühe värava, kus kontrolliti passe ja rohkem ei muhvigi. Kui Mauritiuse poole hakkame liikuma siis eks näis mida küsitakse.  Meil peaks kõik olemas olema.

Võin ka anda infot kui minema pääseme. Minek 23.01 läbi Frankfurdi. Tean, et üks punt läheb veel ja oleme suhelnud. Kui keegi veel, siis võiks märku anda. Saame äkki vähemalt minekul omavahel veel asju arutada.

Tere.

Jääb ikkagi veidi segaseks see testi tegemise õige aeg eestist minnes? Siin eelnevalt just üks  seal käinu kinnitas kommentaaris, et aeg hakkab jooksma testi tegemise hetkest. See tähendab, et kohale jõudes ei tohi aeg olla üle 72 tunni. Minu praegune test nii bronnitud, et kui lend ikka õigel ajal sinna jõuab, siis tund aega  pärast saabumist on aeg täis ja äkki tekkivad probleemid? Ehk peab veidi aega edasi lükkama. 

Aga samas riiki sisenemise nõuetes on:

  • Mauritiusele sisenemiseks peate esitama negatiivse PCR-testi, mis on tehtud 72 tunni jooksul enne väljalendu.  
  • Siin tekib veel lisaks  küsimus kas meie  lend hakkab nende jaoks Tallinnast või hoopis Frankfurdist?

Kuid seal äsja käinud seda kommenteeriksid?

Tänan põhjaliku info eest. Põhimõtteliselt siis vaja max. kolmepäeva vanune PCR test saabumise hetkeks. Mauritiuse reisiinfos vaja täita riiki sisenemise blankett, mis tuleb igaks juhuks ka välja printida. Testid ja kindlustus kaasa ja peaks kõik ok olema.

Tere

Küsiks veel, et kuidas selle tervisekindlustusega seal on. Mul on swedi krediitkaardi tervisekindlustus, mis annab kaitse ka minuga koos sõitvale abikaasale. Covidi kate on sel kindlustusel olemas. Kas peaks olema kaasas veel näiteks abielu tunnistus, mis kinnitab, et tegemist pereliikmega. Kindlustus poliisil kahjuks abikaasa nime,  kes saab ka kindlustuskaitse nimeliselt välja ei trükita.

Tere "ejaco"

Kas lähete ka 23-dal  Lufthansaga? Me ka ei saa sellest testist aru. Kirjutate antigeeni testist. Kas see on siis sama asi mis PCR test mida riik nõuab 1 ja 5 päeval? Võtaksime siis ise ka siis selle igaks juhuks kaasa.

Tänan põhjaliku ülevaate eest! Meil plaan minna 23.01. Teie põhjas valitud hotell on ju googlestki vaadates ilma liivarannata. Me pole veel ära bronninud , aga on sõelal kaks hotelli. Esimene siis teie hotellist veelgi põhjapool Trou-aux Biches piirkonnas kus google järgi paistab viisakas rand (majutuseks siis  Easy Stay Residence) ja lõunas plaanime olla Flic en Flac piirkonnas (majutuseks siis Seastar Hotel) Kuna on tegemist keerulise ajaga ja vaja vahepeal 5 päeval veelkord test teha, siis oleks mõistlikum ühes kohas pesitseda või ei ole ringi kolimine probleem? Kui keegi veel midagi lisada oskab, mida peaks Mauritiusele minnes teadma, siis oleks hea kui keegi kirjutaks. Oleme paar ja läheme kahekesi. Kui keegi veel plaanib samal ajal, siis võiks kas või osaliselt koos saarel ringi tuuritada.

Tere

Martsy, olen ka huvitatud kontaktist. Lähen 23 jaanuaril.

Kuu aega tagasi sai käidud. Eesis sai täidetud riiki sisenemise vorm (saadaval "reisi targalt"). Lisaks sai kaasa võetud kindlustus ja covidi tõend. Kokkuvõttes mitte keegi ja mitte kusagil mingite paberite  vastu huvi ei tundnud. Kaasa arvatud lennujaamad. Ainult Talllinna lennujaam vaatas covidi tõendit enne väljalendu. Ainuke kohustus oli siseruumides maski kanda.

Kui lennuk sõidab sealt 3,5 tundi, siis pole mõtet saabuvate lennukite tabelit täna enne 15.15 üldse vaadata. see nätab ju ainult 24 tundi ette. Pealegi neid tellimislende lisatakse vahel sinna mõni tund enne väljumist/saabumist.Nii oli igatahes esimese türgi lennu (11.10) väljumisega Tallinnast.

Jägisin eile selle lennuki starti nii lennujaama infost, kui ka radari lehelt, mille link siin eespool olemas http://www.flightradar24.com/. Huvitav sellejuures see, et see radar küll ei näidanud, et Tallinnast see aeg üldse mingi lennuk oleks startinud.Kusjuures jälgisin enne paari tunni jooksul selle lennuki saabumist Tallinna (kell 20.10 FHY805)ja ka selle lähenemist radar ei näidanud.Tulen järeldusele, et see radar ei näita tavahuvilisele kõiki lennukeid, mis taevas on.

No nii, hakkavadki probleemid. Juba lükati esimese lennu starti veelgi hilisemaks 21.45.

Tallinna lennujaama sissetulevate lennukite nimekirjas küll pole, et Amsterdamist midagi tulema peaks. Võibolla tõesti lähebki läbi Amsterdami. Keda huvitab, see saab peale üheksat radari kaardilt näha kuhu poole lennuk sõidab.

Saime täna hommikul 18.10 reisi piletid lõpuks kätte! Start kell 16.25 ja tagasi kell 09.10.

Minule eelmise nädala lõpuks saabuvaid (18.10 reisile) pileteid pole ka selle nädala lõpuks (vähemalt käesoleva hetkeni)saabunud. Eile olin kontaktis Triinuga Cerry-ist, kes kontrollis , et kas oleme lennuki nimekirjas (väitis, et oleme) ja jäi kokkulepe, et kui esmaspäevaks ka pileteid ei ole, siis võtan temaga uuesti ühendust.Kuidagi segased lood selle reisiga. Kuidas teistel?

Vaatasin just meili ja siiani pole lubatud pileteid 18 oktoobri reisile saabunud.Cerry poolt lubati nädala lõpuks ja ma sügavalt kahtlen, et nendega täna-homme tegeletakse. Kuidas teistel 18 oktoobri reisi omanikel on läinud?

Minule lubati Cerry poolt, et 18.10 reisile jõuavad piletid minuni selle nädala lõpuks.

Ostsin ka viimaselt pakkumiselt 22.09 kaks piletid 18.10 reisile. Registreerisin kohe ära ka. Tuli meilile 11-nes keeles olev automaatvastus. Eestikeelne osa oli selline: "Täname tellimuse eest! Meie töötajad on teiega peagi ühendust. Parimad soovid!" Loen siit eestpoolt, et vähemalt üks on oma piletid samaks reisiks kätte saanud. Minul on siiani vaikus. Samas küsin. Kuidas nad ühendust võtavad, kas meilitsi või helistavad ja kui helistavad, siis mis keeles nendega suhelda saab?