Gretheeee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nii kust nüüd alustada.. Jõudsime just laupäeval tagasi Titanic Beach Spa ja Aqua Park'st, käisime 03.11-10.11. Üldmulje oli väga hea, puhas, palju basseine, suur veepark laste jaoks. Külalistest niipalju, et enamjaolt venelased, siis sakslased, inglased ja poolakad. Siinkohal tooksin lihtsalt välja mõned plussid ja miinused.
PLUSSID: 1) Selles hotellis saab väga hästi iseseisvalt snorgeldada, kuna seal on kai, ligi 500m pikk, mis viib snorgeldamise kohani kai lõpus. Värvilisi kalu ja koralle näeb seal küll. Ise ostsime kohapealt hotellist väljast mingi ligi 1km eemalt poest prillid,toru ja papud.. kokku läks 60-70 LE (kohalikku raha, täpselt hetkel täpselt ei mäleta)
2) Toad, mis asuvad 3 korrusel on väga hea vaatega kogu kompleksile ja natuke ka merele. Meie tuba oli 3 korrusel ja väga kena sisustusega ning super vaatega.
3) Hotellis on täiskasvanutele eraldi toitumiseks restoran, nn. adult restaurant. Kasutasime seda päris palju, kuna järjekorrad olid teises kahes pearestoranis päris suured. Kokku on Titanic Beachis 3 pearestorani, kõrval Palace's veel 2, mida saate ka kasutada.
4) Animatsioonitiim oli super! Koguaeg meelitasid inimesi tegema sporti: igapäevane vesiaeroobika, venitused jne. Samuti suhtlesid pidevalt inimestega, osad kindlasti peaksid seda vist pealetükkivaks, aga leian, et nii meelitasid nad mitu korda vesiaeroobikasse. Selline klubi ja suvemuusika mängis valjult koguaeg, soovitaks kõlarite juurde mitte võtta päevitustoole.
5) Päevitustoole jagus. Neid oli päris palju, nii hotelli keskel, kui ka rannas. Alati oli mingi koht saadaval. Enne 7t hommikul ei tohi toole kinni panna, 9ks olid samas enamus parimad kohad juba kinni pandud vara tõusvate inimeste poolt.
6) Kompleks on väga suur, õhtuti on hea jalutada peale sööki.
7) Lastele on kindlasti suureks plussiks veepark, mis pole just väga suur, aga see eest on head torud jms. Basseine on ka väga palju!
8) Minibaar on hinna sees! Toovad sulle iga päeva 3 pudelivett! See oli super! Samuti on seal ka coca-cola ja sprite.
MIINUSED:
1) Kõige suuremaks miinuseks loen ma toitu. Mina koos oma emaga, kes ei ole tavaliselt üldse valivad inimesed, ei leidnud seal tihti mida süüa.. Alati oli küll salateid, tomateid ja kurki, aga need olid inimeste poolt suhteliselt ära songitud - eriti kui minna sööma hiljem. Liha poolt niipalju, et kana oli neil päris hästi tehtud, mereloomakesi pakkusid ka pea iga päev restoranide ees. Kusjuures toit vaheldub harva, restoranides alati k.a. Palace'i omades oli sama toit. Käisime emaga ühel õhtul kõik läbi ja peale adult'i oma oli enamvähem kõigis sama toit. Al'a carte omadest kasutasime Itaalia restorani ja seal sai valida kahe valiku seast suppidest (2 supi vahel, 2 pasta vahel jne), pastadest, pizzadest ning pearoa ja magustoidu seast omale toidu. Supp oli väga hea, pizza oli ülimalt rasvane, peatoit oli pooleldi külm ja jäätis muide, on neil tehtud pooleldi veest :)
2) Oleneb muidugi kes Teile tuba koristama satub, aga meil oli suhteliselt lohakas koristaja, ei tahtnud meile tipi peale loomakesi teha ega midagi. Põrand oli tihti must, küsimise peale sai aga alati puhtaks.
3) Sain snorgeldades mingisuguse merebakteri, nii et pidin sõitma kohalikku haiglasse tilgutite alla. Peale teravat kõhuvalu jms, oli see päris hea leevendus. Iiveldus taandus minu jaoks alles pühapäeval, kui koju jõudsin ja Eesti rohtusid sain. Kirjutasid nad mulle välja 4 erinvat rohtu. Olen alati teinud meditsiini jms kindlustuse ja esimene kord tasus ära. PS! Meil oli Swedbanga kindlustus ja need seal ei tundnud väga rõõmsad ja ei olnud väga vastutulelikud kõige suhtes.
4) Basseine on väga palju ja nad on enamuses kõik ühendatud ja kõik on ILMA SOOJENDUSETA! Kohati hakkas seal päris jahe. Hotelli basseini tiim küll koristas korra hommikuti basseini sisu, aga bassein oli ise päris must, pidevalt ulpisid igasugused lehed ja sodi seal sees (inimeste talla alt).
5) Vannituba oli muidu ilus, aga sellised pisikesed remontivajavaid kohastid oli päris palju.

Nii rohkem ei tule hetkel meelde, kes soovib võib lisaks küsida.
Meie ajal oli suuremalt jaolt pilvine ilm, päike paistis pilve tagant enamus päevadel ja sooja oli pmst koguaeg üle 30 kraadi! Vees oli kuskil 20 kraadi ringis. Tuuline oli ka ja äikesetormi(üks õhtu ja öö) ning vihma (üks päev) sai seekord ka kogetud. Minu jaoks oli see reis väga õpetlik ja huvitav kogemus.
Ahjaa, check inniga läks kuskil tunnike. Iseenesest check inni saime kohe tehtud, aga ruumi saamisega läks tunni, siis kohvrite tuppa viimisega läks veel aega veits ja siis saime juba oma tuppa. PS! Oma 3 korruse kena toa saime nii, et panime passi vahele peitu 10 dollarit (ema ja minu peale kokku). Arvan, et see aitas selle suhtes.

Toidu pärast jms, pärast pole see hotell kindlasti 5* vaid on selline.. Egiptuse 4!

Päikest,
Grethe.

Just selle pärast me seekord ei võtnud ka Goadventure reisi, et lennuajad on nii tehtud, et kaotab 2 päeva. Sinna jõuad hotelli alles 20.00 kuskil kui hästi läheb ja 1 päev raisus. Tagasi tulles pead hotellis tõesti ärkama 3 öösel, st ei ole ka viimast päeva. Meie valik oli seekord Teztour.

Praegu on tõesti nii, et novembriks ja detsembri alguseks on enamjaolt Egiptusesse kõik ära müüdud, kui siis võib tulla veel üks-kaks kohta neilt, kes viimasel hetkel ära ütlevad.
Eelmine aasta, kui oli suurepärane suvi, novembris läksime Egiptusesse saime 5 väga tasemel hotelli + kindlustuse+ viisa, nn viimase hetke pakkumisega kõik alla 500 euroga.
See aasta on aga hoopis teine lugu, suvi oli halvem ja reisibürood võtavad sellest tõesti viimast. Inimesed ostavad praegu meeletult soojamaareise ning hinnad (ka sinna samasse hotelli) on üles kruvitud näiteks novatoursil 5
hotellid alates 700 eurost! Normaalne? Selle aastase reisi ostsime ära umbes poolteist-kaks kuud ette.

Reisike, miks valisite just selle hotelli? :)

Otsustasime siiski Titanic Beach Spa and Aquapargi kasuks ja minek sinna siis novembris :) aga aitäh!
Reisike ja Littlemaiden - siis näeb seal 03.11, eestlasi kui palju :)

On siis minek 03.11.12 Titanic Beach Spa ja Aqua parki. Läheme kahekesti. On sellel ajal veel kedagi kes sinna läheb? Tahaks kuulda muljeid. :)

Sukeldumisest nii palju, et eelmine kord Hurghadas käies, ei julgenud minna nende tehnikaga sukelduma, kes teab, mis juhtuda võib. Seega valisime snorgeldamise ja see oli suurepärane. Oli novatoursiga ostetud ekskursioon, paradiisisaarele, ja me ei kahetsenud küll kordagi. Tunniajane sõit kaatril ning terve päev läks seal snorgeldades ja nn "paradiisisaarel" ära. Hotellist saime toidupakid kaasa (eelmine kord käisime Iberotel Aquapargis, mis on ka selle hotelli lähedal) ja need kulusid ilusasti ära :) Seal saarel sai päevitada, ujuda ja süüa (lõunasöök oli hinna sees) ja veealune maailm oli veel täitsa värviline.

Egiptuse hotell Tropitel Sahl Hashesh

Oleks sinna minek novembri alguses. Pidi olema 2011a alles valmis saanud hotell. Kas keegi on seal juba käinud?