Lia48

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

5 meeldimist
1 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

N63 tuleks küll reisiselliks, aga võiks minna nov. lõpp dets. kuu jooksul 2-3nädalaks

Väga vahva, kui nii kogenud kliimapagulased ;)
Tuleksin kampa kui sobib, yks tuba, ühele penskarile.

Tere!
Kaks penskarit tuleksid natukeseks sooja ja uudistama kohalikku elu.
Nädal -lend, majutus,2xtoitlustus. Palun hinnapakkumist.

Mirra OK, mõnusaid elamusi reisilt ;)

Mirra, millal ja kui kauaks Vahemere äärde plaan minna on. Olen minemas Alcante kanti oma autoga, kuskil veebr. algul kuni märtsi lõpuni. Kui sobib liiguksime koos. Teekond veel plaanimata.

Seda võiks kaaluda, aga ka küsimusi tekitas...palun privasse

kui autoga Valencia-Malaga kanti huvi tulla, siis kirjuta. Lähen aga pikemalt 6-8 nädalaks.

Minul erinevad kogemused. Liikusin autoga dets lõpp Kreeka-Austria ja Serbia piiripolitsei uuris mu auto nii põhjalikult läbi, isegi tahtsid näha raha mu rahakotis, olin ikka üllatunud. Jaanuaris liikusin Austriast-Kreekasse tagasi, uuriti vähem. Märtsis kui tulin Eestisse ka Serbia kaudu jällegi uuriti põhjalikult, siis juba alkohooli ja sigarettide osas. Tundus nende kogemuste järgi, et sõltub suuresti sellest eriti Serbias, kes parajasti satub tööl olema. Nii, et juhus. Küsitakse aga kindlasti, kas on tollitavat kaupa.

Olen 10.-15.mai Londonis. Boocing kaudu panin endale ühe odava hosteli mitmeinimese toas koha kinni, aga nüüd hakkasin mõtlema, et kas ma ikka suudan seal kampas ka puhata. Äkki keegi teab kedagi, kellel just sellel ajal tuba vaba kuskil kesklinna lähedal või metroo lähedal. Oleksin väga tänulik.

Mina liigun autoga ja Kreekas. Samas seltskonda kuluks ikka ära.

Joosepx - küllap oled nüüd Albaaniast läbi sõitnud ja seepärast küsin. Sõidan paari nädala pärast autoga Viinist-Ateenasse ja mõtlesin seekord valida teekonna läbi Albaania. Küsin - kuivõrd ma sõidan üksi, peaksin ma arvestama mingite riskidega. Samuti oleks hea teada kustpoolt läheneda, meeleldi sõidaksin rannikutpidi, aga kas seal ka kiirteid on juba. Oleksin väga tänulik kui saaksin mõned vihjed. Head vanaaasta lõppu