leebetuul1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina olen mitmel aastal käinud Hurghadas erinevatel kuudel (november-veebruar). Detsember on igati soe ja mõnus. Juba hommikul on nii soe, et saab päikest võtta ja ujuda (vesi on soe). Päevitanud oleme umber kl neljani. Siis väike puhkus ja hakkabki juba varsti ka hämaramaks minema. Õhtuti on jah, jahedam (kuid mitte külm)-kerge jopega on mõnus jalutada linnas ja ostelda.

Head puhkust!

Olen Egiptuses käinud palju kordi ja sõidan novembri lõpus taas sinna. Meie oleme küll rahule jäänud. Mis puutub ilmadesse, siis detsember on soe ja te saate seal pruuniks, ujuda ning nautida sooja ilma. Oleme käinud nov, dets, jaan ja veebruaris. Selle aasta jaanuaris oli tõesti natuke pilvisem, kuid soe oli sellegipoolest. Õhtuti läheb jahedamaks (jakk kaasa) ja probleemi pole.
Hotellid, toitlustus jne on ok. Ka turvalisuse pärast ei tasu muretseda, sest seal ollakse vägagi huvitatud, et turiste oleks ja seepärast on turvalisus igati tagatud.
Kaasa soovitan vahetada dollareid, sest eurodes makstes tuleb kallim. Enamikes kauplustes saab kasutada ka krediitkaarti.
Head reisi!

Raynairist piletite ostmine

Tere!
Kas keegi on viimasel ajal Raynairist pileteid ostnud? Seal küsitakse mobnumbri sisestamisel linna/regiooni koodi. Kuna seda meie riigis ei kasutata ja seega pole sinna midagi kirjutada, ei lase süsteem edasi tegutseda. Kas keegi oskab aidata?