millimullikas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
6 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käidud 2 korda - esimene kord märtsis, teine kord oktoobris. Oktoobris ei tundnud randa äragi - nii puhas oli võrreldes märtsi käiguga. Kuta rannast jutt - täpselt CityWalk kaubamajast üle tee. Kuna ennegi mõnes Aasia riigis käinud, siis prügi tee ääres ei üllatanud, samuti liiklus. Puhtust üritatakse ikka hoida seal. Nägin sellist pilti, kuidas hobukaariku teenust pakkuv onuke hoidis oma suksu ... khm ... tilli all ämbrikest, et hobune mitte tänavale ei pissiks. Iseasi, kuhu see ämbri sisu hiljem rändas :)

Tere Marko P

Meie peatusime Sukhumviti linnaosas Le Fenix hotellis. Logistiliselt hea asukoht - kõrvaltänavas ridamisi söögi-joogikohti + massaažisalongid, sealt tiba edasi Robinsoni kaubamaja. Hotelli ees kiibitsevad tuk-tukid ja taksod, sealt saime endale 'ihutaksojuhi' kes viis meid floating marketile, loomaaeda (mäletan, et edasi-tagasi sõit maksis 150 bahti). Lisaks tahtsime minna mõnda skybari - viis ka sinna. Oli küll kallis koht, aga sellist superfiilingut ja -teenindust varem polnud kuskil kohanud. Hotellis on ka väike trip-desk, kust saab endale trippe tellida. Sealt võtsime ladyboyde show.

Head reisi!

Läksin siin niiöelda reklaami ohvriks ja broneerisin sinna The Cabini toad neljaks ööks. Kui teile pole oluline, et ...

  1. hommikusöögiks on a) riis millegagi b) riis millegagi ja c) röstsai ubadega (pluss jubeda maitsega kohv ja mahl)
  2. dushiruumis/wc-s on põrand permanentselt märg, sest kõik torud tilguvad (toateenindus pani lõpuks prügikasti, millesse oli kilekott pandud, kraani alla, et vesi sinna tilguks)
  3. vetsupaberi puudumine (pidi ise küsimas käima)
  4. väikeste rätikute puudumine (olid vaid suured, mis absoluutselt ei imanud vett)
  5. suht umbkeelne receptioni töötajaskond ... siis see koht on suht ok just asukoha poolest. Ülaltoodu pole virin ega kiun vaid lihtsalt info olukorrast 2014 märts seisuga.

Tere! Kas olete teadlik, et peale nö uut aastat on Nyepi ehk silence day? See on liikuv püha ja eelmisel aastal olime sel ajal Balil. See tähendas seda, et kõik tänavad olid inimtühjad, kohalikud olid kodudes, turistid hotellides, kedagi välja ei lastud, aknad olid kaetud tumeda kilega. Vastav info pannakse ka hotellituppa päev varem, et teaksite, millega tegu.

Selleks, et seal rolleriga liigelda, peab ikka kõva närv olema. Käisin Balil märtsis ja enne seda kirjutasime ka Made Dodile. Tema vend oli meie autojuht ning temaga sõitsime samad kohad läbi. Kui ikka otsustate rolleri võtta, siis ärge tervisekindlustust unustage :-)