miraaz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei, soetasin siiski oma piletid ära seda kaudu nagu eespool kirjutasin. Ostu hetkeks oli hind veelgi kerkinud, nii, et lõpphinnaks tuli 1005.- 4 suurt ja 1 väike. Rohkem ei julgenud venitada. Oleks pidanud ostma 2 kuud tagasi, siis oleks saanud hea hinnaga. Järgmine kord jälle targem :).
P.s kas autorendi peaks ka praegu juba bronnima või oleks see siiski mõistlik vahetult enne reisi teha?
Kuna väikse lapsega minek, siis ma ei tahaks väga palju ootamatusi ja peaks asjad olema natuke rohkem planeeritud.

Tonts, mu teema alguses ongi kirjas, et senini on parima tulemuse andnud Tln-Milano-Catania :)
Kaunase kaudu proovisin nüüd ka, hind tuleb 200 euri kamba peale odavam. Kaunasesse vaja ka saada, seega ei päästa taas. Ok, tuleb väljavalitud piletid ära osta. 4 suurt ja 1 väike Tln-Milano-Catania-Milano-Tallinn 935.-euri. Lugedes erinevaid ryanair teemasid, siis ei tea kas oodata ja loota, et saab soodsamalt või osta ikka täna ära ja olla kindel, et soovitud ajal oma soovitud piletid saan. P.S kui kuuaega tagasi sama kanalit kasutasin, tulid piletid kokku 705.- seega olen juba soodsa aja vist maha maganud :(

Proovisin Comiso kaudu ka, kuupäevad ei klapi mu jaoks, lendude vahe on liiga suur. Peaksin tagasi tulles 2 ööd Londonis olema (mis oleks muidugi superäge aga lööks eelarve natuke paigast ära)

Minulgi minek Germaloga Jonic Mazzarosse ja seda juba..homme :).
Vaatan siin just viimaseid vihjeid kuhu minna, mida teha (lisaks lebotamisele ja veinile ja söögi nautimisele!). Ilmaennustus on muidugi ideaalne...aga see on ju ennustus :). Kuna meil kaasas väike laps, aastane, vajame rendiautol kindlasti turvatooli. Ja ei suuda otsustada kas see autorendi asi homme eelnevalt broneerida või saaks kohapeal soodsamalt? Arguscarhire annab meile kolme päeva hinnaks 125.- + lapse iste 20.- euri päev...seega meil see autoke maksab juba enam vähem pool ühe inimese paketireisist :D. Vihjed soodsamaks lahenduseks teretulnud!