Irentsik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Veetsime jõulud selles hotellis (18.12-25.12). Jäime reisiga väga rahule. Hotell on puhas, toad korralikud. Meie panine check-in ajal passi vahele 10 dollarit ja ei kahetse - saime väga hea asukohaga toa. Ka hommikune päike paistis kohe rõdule. Toiduvalik on suur ja kui just väga pirts ei ole, siis igaúks peaks endale midagi sobivat leidma. Meie saime igaljuhul kõik kõhud täis. Lobby baaris pakutav kohvi oli ka üllatavalt hea. Hotelli rand oli paarisaja meetri kaugusel ja merevesi väga soe. Snorgeldasime iga päev. Veepark meeldis eelkõige lapsele, aga ka ise sai seal päris palju aega veedetud. Ainuke asi millega norida, on et basseinides on vesi tõsiselt külm ja ujuda seal võimatu. Õnneks veepargis oli soojendusega lainebassein, seega kes basseinis ujuda tahab, otsigu lainebassein üles.
Titanic Beach Spa ja Aquapark hotelli kõrval on kohe sõsarhotell Titanic Palace. Kaks hotelli on omavahel úhendatud koridoridega ja Titanic Beachi külastajad saavad külastada Titanic Palaci lobby baari ja restorane ning vastupidi. Ega nendel hotellides suurt vahet polegi, Palace lihtsalt uuem ja teistsuguse interjöõriga. Paljukardetud kòhuhäda ei saanud meil õnneks keegi:).
Kokkuvõttes- arvestades, et tegu on Egiptusega, on see hotell selle hinna eest väga hea ja julgen soovitada. Meil plaan jârgmine aasta tagasi mlinna.

Tere! Meil plaanis minna Titanic Beach Spa& Aqua Parki 18-25 detsember. Kaasas 10 a laps. Andke teade, kas keegi veel sellel ajal läheb?