EE-elis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

27.10 kl 14:30–8:30 (28.10) Berliin-Vilnius 13.60 eur
seda hinda ma ei saa, mulle annab 34.- promokood on sisestatud.

Alustasin sellest sooduspiletist ja selle sain edukalt ostetud. Suur, suur tänu Naabrimehele!

Vaatan ja mötlen, et miks ma seda 8 eurist hinda ei saa, ja siis selgub, et ma lähen ju pärnust peale (Kuressaares sinna on otsem kui Tallinna), see on küll körgem matemaatika siin. Soodushind on vaid Tallinna. Aga huvitav, kui ma ostan Tallinnast pileti, kas siis saan ka Pärnust peale minna vöi kui ostan pärnus, tuleb see Tallinn-pärnu vahe vähem ja kas siis üldse teispidi ongi soodsam....

Ja kui juba, siis juba. Kas oskate mulle seda ka veel öelda, et kas ma need erinevad piletid saan ka köik korraga netist osta, et teen ainult ühe maksmise vöi pean köik otsad eraldi (edasi-tagasi vist ikka ühekorraga)?

Selle leidsid sellelt lehelt, mille lingi ennist andsid? Ja see eeldab seda, et ostan eraldi piletid ühe suunal, et köigepealt Vilniusesse ja siis edasi?

Lähme koolivaheajal, ega siin erilist paindlikkust ole, 18.10 minek ja 27.10 tulek, nii et jääb ikka tavahind. Eks ma ise rumal ka, et nii viimasele hetkele selle jätnud olen. Aga suur tänu vastuste eest!

sain Tallinn -Vilnius ka 22euri, + Vilnius-Berliin 34.- Küll algajana on raske neid parimaid seoseid leida.

Kas ma pean siis ostma eraldi piletid, et Tallinn- Vilnius ja Vilnius-Berliin?

Tekkis veel küsimus, et kas on mingi eelistus, kui rääkida bussidest, kas Ecolines vöi Simple express? Oskab keegi midagi kommenteerida?

Ühes postituses, kus on juttu kuidas paremini Berliini saada, et bussiga Vilniusesse ja edasi rongiga Berliini, kust ma netis saan osta seda rongipiletit? Sisselogituna ma seda foorumit ei leia enam. Aitäh!