maian

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
0 meeldimist
2 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Oleme neljakesi ja täpselt samal ajal seal.

to kristo525

Aitäh,olid suureks abiks.

Paari kuu pärast minek kaheks nädalaks Puerto Ricosse, küsimus siis selline et palju sinna suitsu võib kaasa võtta.

Brunei

Homme minek reisile Aasiasse, külastame mitmeid riike aga esimeste seas on ka Brunei. Ostsime kaasa suveniir Vana Tallinnat ja Viru Valget (50 mg pudelid).Oli soov neid hotellides lahkumisel jagada. Nüüd kiire küsimus Teile kallid tripi külastajad, kui palju ma neid Bruneisse sisse tohin viia, seda tean et deklareerima peab alkoholi.

Need on juba järgi vaadatud,kuid midagi uuemat tahaks.

Suur tänu merle180, nüüd tulem kohe parem uni.

Suur tänu, tahaks teada küll. Meil on vastupidi mees ei suitseta, mina aga küll. Selle aasta alguses käisin Singapuris, seal sai ikka hakkama, oleks Balis kas või sedamoodigi.

Lugesin seda kuskilt foorumist et hotelli broneerimisel peab jälgima värve (punane tähendab mittesuidsetajate hotell, kollane ,on suitsetajate alaga ja roheline suitsetajatele).Kehtima oli see hakanud eelmise aasta novembris kuskil ja trahv pidi mega suur olema ,ka tänaval ja avalikes kohtades ei tohtivat teha. Meil on abikaasaga ka tegelikult kuuajane reis, oleme veel Malaisias,Bruneis,Singapuris,Filipiinidel ja Balile mõtlesime pühendada nädala, sest teistes kohtades oleme ka varem käinud, kuid ega näha on sealkandis küll ja veel lõpmatuseni.