marjeke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küsin veel teadjatelt. On plaan pidada Guadelopel suuremat juubelit 14-se seltskonnaga ja mõtlesin rentida paadi koos juhiga mõneks tunniks.Otsisin küll googlist,leidsin sealt ühe inimese hinnaga nö plaanilise reisi;aga me tahaks privaatselt,et keegi meiega tiirutab.Äkki keegi teab,kuidas seda teostada või kust veel otsida.Tänud aitajatele!

Kadri_L,ei ole hullu,juba lugesin sealt teise postituse alt.
Eks enne reisi tekib kindlasti veel küsimusi,aga kuna meil see on alles märtsis,siis jõuab. Ja meie reis siis 17-27.märtsil Leveliga.Ostsin ära ka Tartu-Pariis-Tartu piletid 165.- edasi-tagasi ilma pagasita (lähme küll paar päeva varem,kuna tahame Pariisis ka olla) ja Guadelopele on majutus bronnitud St-Francoisi;kuna meid on rohkem,siis võtsime villa mere äärde.Auto osas on veel lahtine,;otsin transfeeri lennujaamast majutusse ja tagasi ja auto võtaks äkki mõneks päevaks? Või kuidas soovitused oleks?
;)

Kadri L;kas reisilt tagasi ja välja puhanud? Ootaks  värskeid muljeid ;) 

Kadri L;kui tagasi olete,siis paluks siia ka muljeid saare kohta ;) 


Tere! Lähme samuti 2019 märtsis Guadelopele ja küsiks igaksjuhuks üle,et sinna ju  ei ole ju mingit viisat ega estat vaja?               

Küsiks bussi kahe terminali vahel käimise kohta.Maandume T2 ja samuti on auto bronnitud T1. Kas see bussiinfo on lihtsalt leitav,äkki saaks mingi viite selle kohta? Olen otsinud,aga ilmselt valesti,no ei leia. Tänud ette.

Käisime eelmise aasta augustis;turg nagu Tartu sepaturg,ainult kordades suurem,ühed aluspüksid ajasid teist taga ja iga üksiku sokipaari kohta pidid hinda küsima :) ehk siis turg väga suur,kaup enamvähem ühesugune,hindasid juures ei olnud,sellejaoks,et mingi asja hinda teada saada,pidid jälle küsima(eriti tüütu tundus see juba sellepärast,et need müüjad seal ei osanud keelt,telefonis numbreid ei tundnud ja siis näidati hinda raha peal :) Kindlasti leiab sealt,mida osta ja kindlasti ka odavamalt,kui siit;meie paraku väsisime peale tunnist käimist ära ja ei ostnud sealt midagi.Arkadia teine teema;samas kui hakata mõtlema,tavaline kaubanduskeskus:) Meile meeldis seal lähedalasuv spordipood Decathlon.Lõppkokkuvõttes osta nagu midagi ei olnud,aga kogu raha,mis oli ostude jaoks mõeldud,sai ausalt selle peale pandud ja täisautoga tagasi tuldud.

Käisime Eilatis 6-10.veebruaril ja ilmad olid täpselt sellised ,nagu lubatud ;) Hotelliks oli ülalmainitud Club Hotel keset linna mere ääres ja see oli küll igati tore;olime seal viiekesi ühe magamistoaga sviidis.Hommikusöök oli ikka väga normaalne,kardetud saiakese ja kohvi asemel oli süüa maa ja ilm ja jäi ülegi:) Õueala oli ka väga suur ja ilus. Wifi oli toas kiire.
Puhkus oli äge,kuni sinnamaani,kus hakkasime tagasisõiduks lennujaama jõudma :D See ülekuulamine oli kogemus,mida ei ole kuskil enne kohanud ja kotikontroll samuti.

Olime 2014 oktoobris koolivaheajal Mallorcal ja nii sooja ei mäleta et oleks kuskil sel ajal olnud;ühel päeval kümnest oli JAHE :) kõigest 27 kraadi,muidu kõik päevad üle 30-ne,ka õhtud olid soojad.Aga eks siis oligi erakordselt soe sügis,kohalikud ka imestasid :) Ja teha oli küllaga,kõik jäid ülirahule.
Seepärast on kummaline kuulda,et oktoobris pole mõtet minna,aga ega aastad pole vennad ka muidugi.Ju meil lihtsalt vedas.

Käisime Peterburis eelmise aasta jaanipäeval selle laevaga.Laevale minnes kontrolliti kõik kotid üle;ära korjati keeduspiraalid! (küsimusele miks:vältivat tulekahju).Kõige muuga sai ilusti sisse.Aga-kui minna sirge seljaga sellest lauast mööda,eriti kui parasjagu kedagi kontrolliti,siis tagasi ei kutsutud.
Laeval oli õhtuti elav muusika ja kuna meil suurem punt,siis tegevust küllaga:) Kuna lapsi kaasas ei olnud,siis ei ole meeles(ei pannud tähele vist),kas neile ka mingit tegevust pakuti.
Ise buffetis söömas ei käinud,kes käis,oli väga rahul-korralik rootsi laud.
Kuna reisisime jaanipäeval,oli laev suht (pool)tühi ja kedagi kakerdamas ei mäleta küll et oleks näinud:)
Passikontrollis läks aega(tunnike vist);sadamas ootas transfeer,millega sai ilusti sinna kuhu vaja(sõitsime lõpp punkti ja sealt hakkasime siis tagasi jalutama).Igalpool sai maksta kaardiga,välja arvatud laevasõit Neeval ,seal maksime sulas(vastutulev tädike lihtsalt pakkus seda,kuni lasi hinna nii alla,et läksimegi.Aga väga lahe laevasõit oli koos väga lõbusate ja teadjate giididega.)Lõppkokkuvõttes jäime reisiga väga rahule,midagi muud kui tavapärane Rootsi kruiis;)

Hei,oktoobris Assooridele minek ja oleks igasuguse info eest tänulik küll!Ka iseorganiseeritud minek 10 päeva kohapeal.Internett läbi tuhnitud ja nö saarele tiir peale tehtud,aga isiklikud kogemused vägagi teretulnud.Tänud ette!

american,kas see on kindel,et TK ikka pakub seda majutust Istanbulis?
Kas peaks kuskilt seda uurima?Reisifirma väidab endiselt,et majutust ei ole.Endal minek veebruaris,majutus bronnitud,aga kui teaks,et selle saab,siis tühistaks bronni ära.
Aitäh:)