Madspider

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Seda ma sooviksingi et kohe saaks makstud ja raha maha, et ei ole probleemi sellega enam. Aga ma eelnevalt lugesin agado booking võtab raha kohe maha ja on tasutud =? sain õigesti aru..ma leidsin sama hotelli sealt sama hinnaga. Et äkki oleks mul mõistlik seal ära proovida oma virtuaalse krediit kaardiga?

ma ei ole veel teind :D aga pm nagu siestasin andmed ära tahsingi näha tingimusi ja siin arutada kas on võimalik üldse nii. Eks ma proovin ära. Ja nii palju veel oletab, et präägust lheb raha maha. Ning hotelli saabudes soovivad, et ma maksan siis peaks tavaline visa deebetkaar toimima? aga kuidas selle tagatisega jääb või kuidas nimetatakse broneeringu summaga mis maha läks ? kas see vabaneb kohe ?

Lugesin ise samuti seda Ettemaksu ei broneerita aga kahjuks selle hotelli ja hinna juures on kirjas
1 x "Standard - Kaheinimesetuba, Double - Merevaade - Tasu ei tagastata - Hommikusöök hinna sees"

Tühistamine: Palun võtke teatavaks, et Teil tuleb kinni maksta kogu broneeringu maksumus juhul kui broneering tühistatakse või seda muudetakse. Teil tuleb kinni maksta kogu broneeringu maksumus juhul kui broneering tühistatakse või seda muudetakse hiljem või klient jätab kohale ilmumata .
Ettemakse: Broneeringu tegemise päeval broneeritakse tagatisena krediitkaardil kogu broneeringu maksumus .
Maksud ja teenustasud: 8 % suurune käibemaks on hinna sees. linnamaks ei ole kohaldatav. teenustasu ei ole kohaldatav.

krediitkaardi enam ei jõua kahjuks teha kuna minek on juba 3.jan Türki. Leidsin booking.com kaudu sobiva hotelli. hind ka hea. Inglise keel pole just koige parem :D ei tea kui hotelli helistaksin kas me teine teisest midagi ka aru saaksime. Aga selline varjant ei toimi ? saan aru, et nad võtad raha maha..kuna broneerimise päeval broneeritakse summma. Hotell iseenesest aksepteerib Visa deebetkaardi. aga mul probleem just broneeringuga. kogemused puuduvad. eelmine kord sai mindud otse hotelli ja siis makstud, see ei olnd hea ma arvan kuna küsisid peagu 2 korda rohkem kui olin eelnecalt bookingust vaatand.

Ma juba kardan seda, et kas 3h15 min piisab ümberistumiseks Istanbulis ?

Nüüd tuleb liiga palju informatsiooni :D asi hakkab veits keeruliseks muutuma juba. :D Ühesõnga kõik saan teada riias mis ma tegema pean jne . `` ?

Suured Tänud:) kõik koos ostetud :) ühel paberil :) lihtsalt väike hirm oma pagasist ilma jääda.

Aga kui nad ei tee mõlemad check-in ära kas siis pean ikka pagasi Istanbulis välja võtma ja uuesti kuskil ära andama?

Suured Tänud kõigile. On kõvasti abiks siine info.

Hakkan vaikselt vist aru saama aga kui jõuan Istanbuli siis seal on mul 3.15 min aega et minna Antalya lennule. Aga ma ei pea pagasit välja võtma ja uuesti registreeima või midagi sellist?

Tegemist on Turkish Airlinega. Ma lendan 25. okt. Istanbulis ei pea pagasit välja võtma? Pannkse automtselt edasi Antalya lennuki peale või kuidas?