znelle

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kust on jäänus sihuke arusaam, et uuest aastast ei tule üldse enam viisat teha?
Mina olen asjast nii aru saanud, et VOA peab ikka tegema aga selle saab uuest aastat teha 30-ks päevaks Taisse saabudes lennujaamas, mitte 14-ks päevaks nagu praegu on. Ja iga kord kui riigist väljas käid siis saad jälle 30-ks päevaks uue viisa teha. See viisa taotlemine, mida hetkel tuleb teha läbi Helsingi või Stockholmi, kui tahad jääda pikemaks kui 14 päeva, jääb uuest aastat ära.
Olen mina millestki valesti aru saanud?

Phuketil Patongis Jungceylon-i ostukeskuses leiad nii kloone kui ka originaale. Oli vist kolmas või neljas korrus, kus terve korrus oli tehnikat täis (enamus mobiilid ja arvutid).

Kui ma nüüd õieti aru sain siis ise viisa tegemine läbi Soome läheb maksma 40 euri?
Küsiks selle pangakonto väljavõtte kohta, et kas piisab ka sellest kui ma ise prindin välja kontojäägi koopia või peab selleks panka minema, et nad vastava paberi väljastaks?

Oskab keegi soovitada, millise reisibüroo kaudu on kõige soodsam Tai viisat teha (seda ühekordse sisenemisega 60 päeva)? Või on enamus kohtades sama hind?

Äkki keegi teab soovitada reisibüroosid, kes teevad Tai viisat läbi Rootsi?

Aga kas keegi oskab soovitada mis lennufirma seal Tais kõige odavamalt lendab lähiriikidesse? Nokair?

Plaanin teha jah viisa Tai saatkonnas, mis asub Rootsis.
Kas tõesti pole vaja väljalennu pileteid? Teistelt olen pikemat aega vastupidist juttu kuulnud....
See muidugi tore kui pole vaja :D

Plaanis osta ühe otsa pilet Taisse. Aga nagu teada siis Taisse saab viisat teha ainult siis kui sul on ka Taist lahkumise piletid olemas.
Küsimus siis selline, et mis on kõige soodsam variant Taist väljumiseks? Kas lennukiga? Ja millisesse lähiriiki Taist oleks kõige soodsam? Äkki hoopis rongipiletid või bussipiletid?
Kas Taist väljuvad rongi- või bussipiletid teise riiki on piisavad, et teha siin Eestis Rootsi kaudu kolme kuune Tai viisa? Või kõlbab neile ainult lennukipilet?