mart77

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid
AlpineQuest - matkamiseks kaardirakendus
ClevCalc - kalkulaator, teisendaja, valuutakursid..
Google Drive - kõik reisuga seotud andmed
GPS Test - koordinaadid, päiksetõus/loojang
HERE WeGo - navigatsioon
Reisi Targalt - Välisministeeriumi rakendus
Revolut - finantsid
Google Translate - tõlkimine

Kõik peale Revolut-i töötavad täisfunktsionaalselt ilma võrguta.
Vahest olen kasutanud HotelsCombined ja mõnda lennufirma rakendust ning vahest on esmaabi rakendus kaasas.

Kettide osa ei ole tehniline ronimine vaid lisa julgestuseks, kui vaja peaks olema.. ise läbisin ilma neid kasutamata. Tihtilugu tundub piltidel ohtlikum, kui päriselt kohapeal. Slovakkia kõrgeim tipp on tehnilisem ja sinna peaks giidi saatel minema.

Mulle uus kujundus meeldib aga kas RSS võimalus ka kuskil on? Kasutasin isiklikult lennupakkumiste jälgimiseks. Veebi lehte avan väga harva.

Olin nädala eest seal kohapeal ja polnud näha, et renoveerimistöödega peale hakataks. Tööde valmimise kohta olen näinud aastaarve 2014-2016. Kas seal ka trahv on, seda ma ei tea.. vähemalt kohalikust mägironijate poest (aventurelchorro.com), kust saab turvavarustust rentida (6,50EUR/päev), selle kohta ei öeldud midagi. Keelatud on minna rongi tunnelisse ja selle eest on trahv kuni 6k EUR, samas kohalikud panid sealt koguaeg läbi ja kedagi kontrollimas näha polnud.

Kel huvi minna, siis odavaim variant on Malaga lennujaamast rongiga Alora-sse (2,55EUR) ja sealt bussiga El Chorro-sse (1,45EUR). Kaks korda päevas käib ka rong algusega "Maria Zambrano" rongijaamast El Chorro-sse (5,70EUR). Kohapeal on toidupood, mis lahti iga päev ja nägin vähemalt kuute erinevat söögikohta. Ise ööbisin 12EUR/öö kämpingus (alberguecampingelchorro.es) aga seal on ka teisi majutusasutusi.

rongi ajad: http://www.renfe.com
bussi ajad: http://siu.ctmam.ctan.es/en/horarios_lineas_tabla.php?linea=121

Eks igal asjal on ka piir aga jaktogo.com pakub näiteks 15kg ära mahutamiseks jopeks käivat kotti.