Mar666

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Palju te Jagaga 6 päevase tripi eest tasusite?

Meil on broneeritud Negombosse hotell 1 ööks ehk plaanitud Jagaga alustada 28.02. Ma arvan et kahte päeva Negombosse ei tahaks raisata, kuna pigem peale Jaga tuuri veedaks ülejäänud reisi saare lõunaosas.

Kui sa oled Jagaga hinna üle täpsustanud, siis palun anna teada kas sinu 95 dollarit on endiselt ikka dollarites, loodetavasti ikka on, meilt küsib eurodes:)

Jaga tegigi hinna 470,00eur. Mis kuupäeval te oma tour`i seal alustate? meil on plaanis 28.02

sissepääsu pileteid hinna sees ei ole!

Ma saingi põhimõtteliselt sama pakkumise, et 45 auto eest ja 40 ööbimise eest, aga ainult eurodes:) tegelik hind oleks siis dollarites. Ühe pakkumise sain 5 päeva kohta 470,00eur ja teise 620,00 eur.

Hinnad paistab jah, et kõiguvad seal tõesti ja eks tuleb neile öelda oma reisi budget. 95 dollarit oleks väga reaalne ja õiglane hind maksta ööpäeva eest arvestades sealseid majutuse hindu.

Tänaseks täitsa ülevaade olemas hindadest giid/autojuhi osas. Ehk siis lugedes erinevaid foorume ja reisimuljeid, siis täna maksta 95,00 eur ööpäeva eest kahele inimesele ööbimise ja transpordi ning giidi eest on reaalne hind. Kindlasti kui küsida hinnapakkumist, siis soovitan küsida eraldi algul transpordi eest ja siis ööbimise eest. Ise sõidame veebruari viimastel päevadel ning esimene päev on plaanis veeta Negombos ning teisel päeval sealt plaanime alustada 6 päevase ringreisiga saarel, mille lõpetame Hikkawaduvas või Unawatunas. See veel lahtine,kuna uurime erinevaid hotelle ja kohti.

Loen siin viimaseid postitusi giid-autojuhi leidmiseks Sri Lankal. Kas keegi on minemas veebruari lõpus Sri Lankale? Ise olen suhelnud Anuraga, kes pakkus välja 6 päevase ( 5 ööbimist)tripi. Pakkumise osas veel otsustanud lõplikult ei ole, kuna ootan hetkel veel 2 giidi pakkumist, aga lugedes siit, siis hetkel tundub tema pakkumine veidi kallis. Mis arvate, mis oleks mõistlik hind maksta 6 päevase tripi eest kahele?