Ivarpa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Otsisin ise ka Arushast Dari lende. Tõesti on hinnad suht kõrged. Lõpuks võtsin lennu Dari hoopis Kilimanjaro lennujaamast. 42 € pluss pagasi kulu. Oleme Zanzibaril 26.12-6.01. Siis plaan Arushasse 5 päeva safarile minna alates 7.01.16 hetkel kahekesi. Kui on keegi veel samal ajal sealkandis, võiks safariks ühineda.

Mul ostetud nende kaudu piletid mai algusesse Lissaboni. Siiani probleeme pole esinenud. Oli ainult pisike kellaaegade update, mis ei sõltu pileti vahendajast. Ainus huvitav seik oli, et raha võeti arvelt maha alles kuu aega hiljem. Oli küll broneeritud aga ikkagi....Piletid on confirmed ka CheckMyTrip lehel, seega muretsemiseks põhjust ei näe.

Oleneb mitmekesi reisite. Ise broneerisin just Mayrhoffenisse kahetoalise nii öelda appartmendi - 800€ nädal. Magamiskohti neljale. Suusalift 100m. Hinnad olenevad kuurordist ja asukohast( kaugusest suusaradadele/linnakeskusele). Pane Google otsingusse Rental appartments ja koha nimi kuhu soovid minna ja jõudu otsimisel.

Mul on juhtunud, et pagas saadeti otse Phuketist Tallinna, ilma vahepeal välja võtmata. Lennud olid eri firmadega. Siselend Thai airways ja edasi Finnair. Phuketil chek-in tehes pakuti välja kas soovime. Muidugi soovisime ja asi toimis kenasti.