toome

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

"Kas tulekski e-mail saata Poola saatkonda, et teada saada kuhu ja kuidas passid saata, mis dokumente viisa taotlemiseks veel vaja on jne?"

Poola saatkonnast saab Poola viisa:)
30 päeva viisavaba jah juba paar aastat.

Taifuunide hooaeg on maist oktoobrini.

Oleneb täpselt sellest, kes mida tahab ja kui suured nõudmised on. Ei ole olemas kohta, kus ei saaks normaalset hotellituba alla 20 euro. Kohalikes söögikohtades, kus on söök väga hea, pole lihtsalt võimalik kulutada päevas rohkem kui 5 eurot inimene, ei mahu sisse lihtsalt rohkem.

Princesast El Nidosse sõidab autoga 6-8 h ja paadiga umbes 15 tundi olenevalt ilmast

Igal pool kolgastes, kus käinud olen on konsultatsioon olnud tasuta ja hamba parandus ilma kanali ravita 500 pesot ehk 10 euri ja tase väga hea.
Pole lihtsalt mõtet võibolla kuhugi haisvasse keldrisse ronida, kui selliseid peaks olema kuskil, ise pole näinud.

Praeguseks on Panglaol elekter enamvähem püsivalt olnud 4 päeva, esimesel kahel päeval kella 18 paiku umbes tunni ajane katkestus.
Samal ajal, kui elekter tuli läks millegipärast internet ära kogu piirkonnast, mis pidi olema kogu Boholi probleem momendil, mobiilne internet ikkagi töötab.
Varem panid söögikohad ja hotellid generaatorid tööle iga päev 17-18 ajal, kui pimedaks läheb ja töötasid nii kaua, kui asutused lahti, mõndades hotellides hommikuni, mõndades hotellides ka ööpäev läbi.

Panglaol on momendil elektri kohta käiv info väga segane, viimased uudised olid, et elektri saab tagasi 6-12 kuu jooksul. Paljud inimesed sulgevad enda ärisid, samas räägiti täna omavalitsuses, et elektri saab tagasi jõuludeks.

Natuke täpsemat infot teede ja sildade kohta Boholil:
http://www.bohol.ph/article375.html

Panglaol on teed ja majad korras, paljud inimesed veel kodudesse ei julge minna, eile oli veel päris korralikud järeltõuked.
Eks kuu jooksul selgub, kui kiiresti Boholil teed ja sillad jõutakse korda teha usun, et kiiruststakse tõsiselt kuna hooaeg kohe algamas ja vaevalt, et turismirahadest ilma tahetakse jääda.
Mul siin tuttavad teevad uut teedekaarti, kus kaudu kuhu sõita saab, kuna osad teed päris läbimatud momendil, vaatan hiljem täpsemalt üle.
Lennujaama teine korus ja lennujuhtmis torn on ka kokku kukkunud.
Praegu turistide jaoks põhiprobleemiks shokolaadimäed. Saarte reisid, delfiinide vatamine ja muu jaoks ei ole takistusi.

Amazon513
olen enamvähem kindel, et vihma kallamisest pole juttugi seal sellisel ajal,kui tuleb siis ainult öösel ja väga harva päeval aga ma ei ole ennustaja nii, et,ma pead ei annaks.
Tuleme ka sinna alates 17 jaanuar ja 19, tuleme erinevatest riikidest, ma tahaks esimene olla,kes matsu jagab juba enne kui teised tulevad.
12 eeslast vähemalt on seal sellel ajal nii,et mõtle järgi ikka enne, kas tuled eestist ära, et vaheldust saada või tuled, et eestlastega pidu panna palmide all.
Kõik on normaalsed inimised, võiks kohtuda kindlasti, anna teada!

4 ööd Panglaol on piisav, ei jõua igav hakata.
Oleneb milal jõuate, momendil on veel rahulik aga varsti hakkab hooaeg, siis rahvast rohkem.
Kolmeks päevaks tegevust jätkub kindlasti, saab vaaladega koos ujuda, delfiine ja kilpkonnasid näha, päeva reis Chockolate Hillsi, kui huvi siis pidu panna.
Ise elame Panglaol, kui täpsemalt midagi huvitab, andke teada.

Kui selle panga kontorit Eestis eiole siis ei saa.
Küsiks niisama huvi pärast, miks seda kontot nii väga sulgeda on vaja ja mis Soome sõidu vastu on?

Kui sõita rolleriga mida rendile pakutakse- 49m3 siis lubasi vaja pole, üle selle ja auto jaoks on vaja Vietnami lubasid, osta neid ei saa, turistina vähemalt mitte, kui elada seal siis võibolla.
Väikse õllega võib alati sõita, sõidavad ka kohalikud ja kohati väga koomas, turiste, eriti turistipiirkonnas keegi koinima ei hakka.