annika2366

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul piletid 10ndal Riiast -Perthi.Äkki keegi samal lennul?10jaanuar siis kohe.

10ndal Riia kaudu Perthi.Äkki keegi samal lennul?

to patzill: Kas lähed siis turistiviisaga?Äkki tuleb vastus enne 16ndat siis ka suht jama ju kui teed turismika, kaotab ka selle tööviisa taotlus kehtivuse. Kummaline on see, et kuulda on olnud kes ka novembris taotluse teinud ja saanud vastuse, juba Austraalias kohalgi. Ise mõtlesin et riskiks pigem selle 50euriga mis vaja maksta , et ostetud piletid hilisema aja peale lükata. Samas ei teagi kas ültse lootust positiivset vastust saada, kui selline väga harvaesinev jama mille üle paljud , kes taotlenud ja alati pos. vastuse kiirelt saanud imestavad. anxu2366@hotmail.com

Soovisin ise ka minna 16 jaanuar aga tänud Victoria vastuse eest siis pole mul ka mõtet sinna kirja saata,eks siis veel mingi poolteist kuud kannatada,kahjuks.

Austraalia viisa

Ma tean et see siit foorumitest sada korda läbitud teema aga tegin kopsupildi nov. alguses ,paar päeva hiljem see Tallinnast postitati ja TRN numbriga näitab mulle sisselogides et kopsupilt nõutav ühesõnaga kuu möödas ja ei mingit muutust,kas saatkonda helistades või kirjutades on mingeid tulemusi on kellelgi kogemusi kuidagi naljakas et seda muutust et kopsupiltgi kohal siiani seal leheküljel pole muid probleeme mul pole et asi venima peaks.