tiigrike11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vabandust, natuke valesti läks veetemperatuur, siiski 37 kraadi oli.

Mina käisin ka sellel viimasel reisil 8.-15. nov ja mul jagub ainult kiidusõnu reisi kohta. Hotell ja kõik seal pakutav oli tõesti super. Toiduvalik oli rikkalik ja söögid väga maitsvad. Kes viriseda tahab, saab seda teha iga asjaga.
Kui nüüd giididest juttu teha, siis Eesti giididest polnud ka meil mingit kasu, peale selle, et nad hotellis infotahvlile teavet panid järgmise päeva kohta. Aga ekskursioonidel oli meil aserbaidžaanlasest giid Rüstem, kes rääkis kõigest väga põhjalikult, pealegi nii vene kui inglise keeles. Temale võiks cherry küll kiidusõnad edasi anda. Lõunasööke minu seltskond ekskursioonil ei võtnud, sest rikkalikust hommikusöögist oli kõht õhtuni täis, nii et selle kohta ei oska sõna sekka öelda. Mis puutub põigetesse nii juuvelitehasesse, tekstiilivabrikusse kui nahavabrikusse teel Pamukkale poole ja tagasi, siis need oleksid võinud ära jääda küll. Meie vaibatehases ega veinitehases ei käinud. Aga Pamukkales jäi meie grupil enam-vähem piisavalt aega nii ringi vaadata kui soovi korral Kleopatra basseinis sulistada. Meie alustasime seal matka Hierapolise varemete poolsest otsast, osad grupid tulid meile vastupidises suunas ja neil võis küll vähem aega valgel mäel ringi vaatamiseks jääda. Hotell Richmond, kus Pamukkalel käies ühe öö ööbisime oli talutav, kuigi tagasihoidlik. Toiduvalik samuti kordi nirum, aga see selleks. Põnev oli seal hotelli spaas kuum 47-kraadine mineraalveebassein, kus enne õhtusööki vedelesime. Kui üldse viriseda tahaks, siis Antalya linnaekskursioon jäi lahjaks. Meid viidi 38-m koske vaatama, siis väike jalutuskäik vanalinnas ja 1,5 tundi vaba aega. Linnast kui sellisest eriti ülevaadet ei saanud. Selle ekskursiooni oleks võinud vahele jätta ja oma hotellis mere ääres päikest nautida. Minu jaoks omaette elamus oli türgi saunas käik. Seda soovitan kõigile, kes Türki satuvad. Käisime ise bussiga ka Alanyas šopingul, mis oli ka omaette elamus, kuigi seal oleks aega rohkem tarvis. Ja boonusena lükkus meie lend veel 19 tundi edasi, nii et saime veel ühe päeva päikest ja sooja merd nautida. Kuigi põhjust ma ei teagi, miks. Kas keegi teab? Lõppkokkuvõttes jäin reisiga väga rahule ja ootan cherrylt uusi pakkumisi.

No see on nüüd küll šokiteraapia! Olen ka minemas 8. novembri reisile. Ootused olid kuni viimaste kommentaaride lugemiseni suured, sest eelnevad kirjeldused olid hotelli kiitvad. Tõesti ootaks cherry poolset selgitust, kuidas selline asi võimalik on. Piletite kättesaamisega oli mul juba jama, no kui lubatud hotelli ka ei saa, siis kaob cherry vastu igasugune usaldus...

Tere!
Loen siin, et 8. nov piletid juba reedel osadel laekunud, aga mina pole veel midagi saanud. Kas peaksin veel paar päeva kannatlikult ootama?
Kas lennuajad on samad, nii nagu eelinfos kirjas olid, mingi 9.50 vist Tallinnast.

Tere!
Kas keegi läheb 8. novembri reisiga Türki. Ja kas reisidokumnedid on juba saabunud, või peab veel kannatlik olema. Siin kommentaare lugedes, tundub, et segadust nendega kui palju. Kas ma peaksin muretsema.