amps

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Park Inn Resort
Sai siis lastega seal ära käidud ja teen väikese ülevaate.
Hotellitoad on üsna päevinäinud ja ühteist on ligadi logadi aga ei midagi hullu. Meie juurde ei maksnud, et peretuba saada (mida seal väga pressiti) ja saime veepargist veidi kaugemale majja kus vaade rõdult oli osaliselt üsna kole -räämas beduiinitelk. Tuba ise oli aga tegelikult nagu väike korter kahe vannitoa ja kahe suure eluruumiga. Polnud vajadust isegi lapsevoodit juurde küsida. Kus juures peretoa saamiseks juurdemaksnud said tegelikult ruutmeetritelt väiksema toa aga parema vaate ja ehk ka parema koristamisteenuse. Kui tahtsid, e voodile tehakse käterättidest kujusid siis tuli tippi jätta.
Söögid olid üsna head ja valik piisavalt suur. Rannas ja veepargi juures sai päeval ka tasuta jooke ja snäkke.
Teenindav personal oli viisakas. Venelasi oli valdav enamus, trügimist oli aga üldiselt nad ei seganud kuidagi. Häiris, et kõiki teisi ka venekeeles kõnetati ja venelasteks peeti.
Mereranda sai läbi kauni Radisso Blu hotelli territooriumi jalutades või bussiga mis pendeldas edasi tagasi kogu aeg. Rand oli kruusaliivane aga veepiiri lähedalt algasid kohe korallid, seega seal madalas vees ujuda polnud kuigi lihtne. Pantoonsillalt sai aga minna snorgeldama ja see tasus ennast ära. Väga palju ilusaid kalu, mida nägi ka kaldalt.
Moskiitode eest tasub ennast koheselt kaitsma hakata. Meie saabusime tiputäpulistena kodumaale ja need täpid ei taha nädalagagi kaduma hakata. Aru ei saa kui moskiito sind sööb aga pärast punetab ja sügeleb hullusti. Hotellis tehakse küll ka tõrjet aga vannitoa uksed tasub kinni hoida ja konditsioneeri vähe kasutada, õhtul pikad riided selga.
Lastele on suur vahva veepark, vähe räämas mänguväljak ja lastehoiu tuba, mis oli küll üsna lage ja kole. Beduiinitelgis on õhtuti lasteprogramm.
Üldiselt jäime rahule. Olime küll esimest korda Egiptuses ja seega ei oska eriti võrrelda aga lastel oli igal juhul lõbus ja ise ei saa ka väga viriseda.