Reisija557

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kuu tagasi Tais oli kahjuks vaja reisikindlustusega seotud meditsiinikindlustust. See on mu elu üks halvemaid kogemusi. Poole miljoni eest nö kindlustatuse eest, käituti nagu kärnase koeraga. Justkui soliidne kindlustus (läbi panga) püüdis vaid oma raha kokku hoida ja lennutas valudes vaevleva patsiendi koju, et siis juba meie maksumaksjad e haigekassa vajaliku operatsiooni kinni maksaks. Kogu suhtlus toimus stiilis: "Meie ei tea midagi. Pöörduge meie koostööpartneri poole.... " Ja seal siis teisel pool maakera, keegi spetsialist/ekspert või veel keegi sarnane, tegi otsuseid mis lähtusid mitte patsiendi vajadustest vaid raha kokkuhoiust. Ärge usaldage ja kujutage ette, et te ostate ja saate kindlustunde ja veel- ärge sõitke Tais rolleritega, see on minu soovitus!

Tänan kõiki nõuannete eest. Meie kogemus ütleb, et ikka tasub ette broneerida ja päris palju võib säästa, kui teha hinnavaatlus põhjalikult erinevate pakkujate vahel ja samuti erinevatel aegadel. Kohapeal olid hinnad oluliselt kõrgemad. Aitab isegi see, kui rendifirma leti kõrval seistes internetist broneering teha. Tähelepanu soovitan pöörata ka kindlustuse omavastutuse suurusele, osadel rendifirmadel on see üsna suur ja ilma omavastutuseta ei ole kindlustus oluliselt kallim.

Tänan veelkord Tarmot kelle kommentaarist tõepoolest kasu oli, ülejäänud vastajad on küll ilmselt osavõtlikult aktiivsed aga... viited linkidele ega soovitused reisi aja osas ei olnud see mida küsisin. Tänaseks on reis tehtud ja reisimuljed rahulikult "läbi seeditud". Tõepoolest on wintersperre ajal teed tõkkepuudega kinni, ise valisime sellised sihtkohad ja tegevused mis ilmast ega aastaajast ei sõltu. Alpid on ilusad igal aastaajal ja õnneks oli meil ka piisavalt päikest, et seda ilu nautida. Soovitan teistele "valel ajal reisijatele" koostada reisikava samuti ilma ülalloetletud kuulsamate sihtideta sest valikut jagub ja jääb ülegi!