pistaatsiapahkel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

On ka juhtunud, et kuigi oled enne sõitu normaalse hinna kokku leppinud, siis keset sõitu puhkevad uued "läbirääkimised".

Sirle25, sa käi kõigepealt üksi sellega sõitmas ja siis mõtle veelkord kas ikka tahad oma kolmest sinna üles viia. Veel soovitus, et tee see sõit kella 11 - 14 vahel, siis on kalda ääres kõige vähem paadiliiklust.

Vanasti tulid lennukilt saabudes uksest sisse ja keerasid vasakule, kus on pangaletid, sealt sai 15 usdi eest. Kui läksid otse, kus on reisibüroode letid, siis said sama asja 17 usdi eest. Keegi olla ka 25 euri maksnud. Nüüdseks võivad olla summad muutunud, kuid süsteem kindlasti mitte... pisniss nagu ikka. GA +2 usdi on kindlasti kõige tagasihoidlikum vaheltkasu.

Kui kõige-kõiget ja lastega, siis kindlasti Loropark ja trammisõit mäkke + ronimine tippu :) Vaimustus garanteeritud. Mõlema peale üks päev.

Et trahv välja teenida, tuleb enne osta maale saamise viisa. Vähemalt Hurghadas.

Ei tea kuidas hetkel, kuid veel pool aastat tagasi töötas nende telefonibronn, kus said ilma maksmata pileti endale reserveerida ööpäevaks (või oli see isegi kaheks). Said inimesega rääkida, sulle saadeti arve ja vajadusel veel paluda bronni pikendust ja puha. Vist oli paarkümmend euri kallim kui veebipilet. Aga selliseid hüppeid küll polnud.

Hm, kui kolme kuu viisa on 25 EURi + Soome sõit, siis viisarežiimi rikkumine tuleb soodsam - umbes 31 EUR :)