eesi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu koduleht on www.tenerifeekskursioonid.ee
Teen endiselt Tenerifel individuaalseid saaretuure.Olenevalt seltskonna suurusest tellin transpordi või sõiduan ise oma autoga.
Mul pole kombeks enda kohta vaimustunud rõkatusi kirjutada.Lihtsalt armastan seda saart ja oma tööd,mida teen.
Eesi

Eesi Uuk
14 October 2015 ·
Pakun individuaalset saaretuuri Tenerifel.
Üldine maksumus (kuni 4 inimest) 160 eurot. Hinnas on juhi- ja giiditöö ning vulkaanimuuseumi külastus.
Helistage, näitan Teile ilusat saart!
0034 602606080
info@tenerifeekskursioonid.ee
Предлагаю индивидуальные обзорные экскурсии по острову Тенерифе. Общая стоимость (4-х чел) 160 Евро. Цена включает услуги водителя, гида и посещение музея вулкана.
Звоните, буду рада показать вам красоту острова!
0034 60 2 60 60 80
info@tenerifeekskursioonid.ee

Tere.Pakun kahetoalist korterit Alborada Beach Clubis.See asub Las Galletases.Korter on ilus ja kohe ookeani kaldal. Kõrval tore linn.Sadam.Hind 300 eurot nädal.Minu mail on info@tenerifeekskursioonid.ee

Individuaalsed saaretuurid tavalise bussiekskursiooni hinna eest
Kui soovite tutvuda Tenerife looduse, ajaloo ja kultuuriga, ent eelistate seda teha väikese seltskonnaga, siis palju aastaid siin elanud eestlanna Eesi viib teid just sellisele ringreisile, mis teile meeldib. Giid teeb programmi vastavalt seltskonna soovidele, reageerides sõitjate huvidele. Soovite rohkem loodust näha, enam kuulda ajaloost või kultuurist - andke vaid teada ning Eesi pakub välja. Programmi valikusse soovitaks panna nii võimsa vulkaani Teide kui iidse guantšide küla Masca. Kui soovite, võib sõita iidsetes loorberimetsades või hoopiski vaadata saare vanimat draakonipuud Icod de los Vinoses, jalutada väärikas La Orotava linnas või astuda sisse kanaaride pühaku kirikusse Candelarias. Keha kinnituseks võib teha pikniku või peatuda mõnes kena söögikohas.
See on päev puhkuseks, mitte väsitamiseks.
Hind: 48 eurot/inimene (vähem kui kolme inimese korral minimaalhind 140 eurot)

Individuaalreisid (kuni neljale inimesele)saare kaunimates paikades,marsruudi paneme paika vastavalt Teie enda soovidele.tel 0034 602606080 või 0034 664866111,mail eesiuuk@hotmail.com
Kohtumiseni Tenerifel.
Eesi